Віктор Смаль виступив на конференції «Німеччина на стороні українського лісівництва»

61 Views
Фото: Facebook Віктора Смаля

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль в рамках двостороннього діалогу Україна-Німеччина виступив на полях конференції «Німеччина на стороні українського лісівництва», організованої Німецькою лісівничою радою DFWR.

Про це Віктор Смаль повідомив у Facebook.

У своєму дописі він поінформував, що захід відбувся за сприяння Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини та став продовженням нового етапу співпраці з Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO), яка перейняла ініціативу з підтримки та розвитку лісового господарства України, розпочатої FOREST EUROPE у 2022 році.

Темою обговорення були вплив війни на лісовий сектор України і заходи спрямовані на швидке та ефективне відновлення галузі в умовах війни і післявоєнний період.

Фото: Facebook Віктора Смаля

Віктор Смаль повідомив, що під час заходу учасники представили низку потенційних проєктів, спрямованих на зміцнення українського лісового та деревообробного сектору, зокрема ініціативи зі сприяння сталому управлінню лісами, відновленню пошкоджених війною територій та інноваційному будівництву дерев’яних екобудинків.

Згідно допису, у своєму виступі Віктор Смаль зробив акцент на пріоритетних напрямках сталих інвестицій для відновлення лісового сектору України, зазначивши, що підтримка цих ініціатив міжнародною спільнотою сприятиме розвитку та найшвидшому відновленню лісової галузі від наслідків війни. Також голова Держлісагентства висвітлив подальші кроки і напрямки роботи, підкресливши важливість продовження галузевої реформи, яка вже показує позитивні трансформації у лісовому господарстві.

«Незважаючи на війну та її наслідки, лісова галузь України продовжує виконувати свої зобов’язання перед національною економікою, суспільством та міжнародними організаціями, – зазначив Віктор Смаль у дописі. – Разом з тим, вкрай важливою для подолання викликів, з якими стикається наша країна сьогодні є підтримка міжнародних партнерів, а цей захід є початком результативного співробітництва між Україною та Німеччиною».

Поширити статтю