У філії «Сокиринське лісове господарство» працює система електронного обліку декоративних рослин

103 Views
Фото: ДП «Ліси України»/Держлісагентство

Запровадження новітніх технологій у лісовому господарстві є ключовим фактором для підвищення ефективності та якості продукції, запевняють лісівники і розповідають про одну із таких інновацій – систему електронного обліку декоративних рослин.

Цю систему започаткували минулоріч у філії «Сокиринське лісове господарство» ДП «Ліси України», повідомляють у Держлісагентстві та ДП «Ліси України».

Система електронного обліку декоративних рослин забезпечує контроль у роботі з саджанцями від посадки до реалізації. Її суть полягає у використанні індивідуальних штрих-кодів для кожного саджанця. Рослина отримує свою бирку з унікальним кодом, який містить у собі необхідну інформацію: вік, характеристики, ціну, висоту та інші параметри. Ця бирка слугує цифровим паспортом рослини, що дає змогу забезпечити точний та надійний облік.

Фото: ДП «Ліси України»/Держлісагентство

️Процес реалізації рослин став більш простим та зручним, кажуть у ДП «Ліси України». Покупець обирає бажаний саджанець, лісівники сканують штрих-код, який автоматично синхронізується з обліковою програмою. Після цього формується накладна, чек та інші додаткові документи, які видаються покупцю.

Завдяки точній інформації, зібраній за допомогою системи, можливо більш ефективно планувати виробництво, розподіляти ресурси та здійснювати контроль за кількістю і видами рослин.

Поширити статтю