У Києві відбувся круглий стіл «Експортний потенціал деревообробної галузі України»

84 Views
Фото: ГС «АДПУ»

20 вересня у Києві відбувся круглий стіл «Експортний потенціал деревообробної галузі України», який зібрав фахівців-деревообробників, представників громадських асоціацій галузі, державних організацій, торгових представників дипломатичних місій з понад 15 закордонних держав. 

Зокрема на заході були присутні: Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв, член НКЦПФР Арсен Ільїн, виконавчий директор ДП «Ліси України» Ігор Лицур, заступник генерального директора Української енергетичної біржі Костянтин Шевчук, заступник директора Асоціації «Біржові та електронні майданчики» Олексій Петрашко та інші.

Організатором круглого столу виступили ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

Фото: ГС «АДПУ»

Захід містив в у собі такі панелі як «Державна політика у сфері лісового господарювання» та «Еволюція торгової системи на ринку деревини. Сучасні інструменти». Після виступів доповідачів з даної тематики відбулась панельна дискусія на тему «Стан розвитку та експортний потенціал деревообробної індустрії» під час якої присутні обговорили питання напрямків переробки деревини в Україні, бізнесу в умовах війни, кадрового та ресурсного потенціалу галузі, зовнішніх ринків збуту та експорту деревини дров’яної.

«Попри важкі часи, які переживає наша країна, деревообробна галузь розвивається й ми повинні шукати нові напрямки для цього. Тому я радий, що на наш захід завітали такі поважні учасники та гості, професіонали своєї справи. Наше сьогоднішнє спілкування, обмін думками, ідеями – це шлях для подальших конкретних кроків у вирішенні нагальних питань та втілення нових проєктів разом з нашими іноземними партнерами, які вже мають вдалий досвід присутності на світових ринках. Також вдячний нашим колегам з НКЦПФР, ДП «Ліси України», Української енергетичної біржі та іншим, які розуміють даний стан речей в деревообробній галузі та всіляко сприяють її зростанню», – зазначив Голова ГС «АДПУ» Павло Васильєв.

Джерело: ГС «АДПУ»

Поширити статтю