У Міндовкіллі провели зустріч із бізнесом, щоб обговорити важливі питання у сфері захисту довкілля

93 Views
Фото: Міндовкілля

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко, заступниці Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва і Олена Крамаренко, а також радниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Тетяна Тимочко та керівники структурних підрозділів Міндовкілля зустрілися з понад півсотнею представників бізнесу та бізнес-асоціацій, щоб обговорити важливі питання у сфері захисту довкілля. 

Про це повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

Зазначається, що йшлося про реформи у таких сферах:

  • оцінка впливу на довкілля;
  • управління відходами;
  • моніторинг довкілля;
  • надрокористування;
  • цифрова дерегуляція сфери захисту довкілля. 

Згідно із повідомленням, під час зустрічі її учасники торкнулися і теми селф-скринінг українського довкіллєвого законодавства на відповідність європейському правовому полю. Зазначається, що Міндовкілля багато працює з іншими міністерствами та відомствами для завершення  цього процесу та отримання повної картини актів ЄС, які потрібно імплементувати в українське довкіллєве законодавство. 

Під час зустрічі представники бізнесу висловили власне бачення щодо формування та реалізації політики у цих сферах та акцентували на важливості залучення бізнесу до розробки та обговорення проєктів Національного плану відновлення від наслідків війни, що включає розділ «Екологічна безпека».

Повідомляється також, що Міндовкілля наполегливо працює над тим, аби діяльність міністерства була більшою відкритою та зрозумілою для бізнесу і громадськості, і запросило представників бізнесу активно долучатися до обговорення та розробки проєктів у сфері захисту довкілля. Аби зробити співпрацю більш продуктивною, такі зустрічі проводитимуть регулярно.

Поширити статтю