УАМ: компанія “Smart Mebel” і в нинішнім умовах залишається №1 серед виробників меблів-трансформерів

49 Views
Фото: УАМ

Українська асоціація меблевиків в рамках свого проєкту “УАМ в обличчях” поговорила з Тетяною Савельєвою, виконавчою директоркою компанії “Smart Mebel”, у якої є своя особливість – виробництво меблів-трансформерів, при чому таких, які характеризуються високим рівнем компактності. Переповідаємо найцікавіше. Повне інтерв’ю – за посиланням.

Про компанію

Завдяки власній металообробній виробничій базі й професійному конструкторському бюро компанія здійснює розробку, реальне тестування механізмів трансформації і кінцеве виробництво – як самих механізмів, так і меблів на їхній базі.

Щоб забезпечувати надійність, зносостійкість меблів-трансформерів, “Smart Mebel” у виробництві послуговується сучасним високотехнологічним обладнанням, яке дає змогу виготовляти надійні і функціональні як серійні меблі, так і ексклюзивні індивідуальні вироби у стислі терміни. У компанії великий асортимент смарт-меблів, адже вони можуть використовуватися у спальнях, гардеробних, кабінетах, дитячих кімнатах, мати кухонне призначення. Окрім того, вона просуває на ринок власні бренди трансформації, а також є офіційним дистрибʼютором в Україні продукції зарубіжних виробників.

Смарт-меблі – особливі

За словами виконавчої директорки компанії “Smart Mebel” Тетяни Савельєвої, смарт-меблі є особливими через свою значну трансформативну механізованість. Це потрібно розʼяснювати потенційним покупцям, котрі звикли послуговуватися традиційними меблями. Окрім того, такі меблі мають незвичну конструкцію та розширені, а інколи несподівані функціональні можливості. Менеджери компанії підбирають і рядять клієнту найбільш підходящі з погляду ефективності використання меблеві трансформерні конструкції, адже при їх виборі потрібно враховувати індивідуальні життєво-побутові потреби клієнта, характеристики  і особливості приміщень, які потребують умеблювання.

Бізнес у воєнний час

“Smart Mebel” вдалося розширити й модернізувати свій парк обладнання. Завдяки державному ґрантовому інвестуванню компанія придбала високопродуктивне й високофункціональне обладнання, що дало змогу суттєво зменшити залежність від підрядників, а відтак і гарантувати клієнтам короткі терміни виготовлення їхніх замовлень. А ще таке оновлення дасть змогу пришвидшити вихід на довоєнні обсяги виробництва, хоча, за словами Тетяни Савельєвої, компанія практично їх уже досягла, що є індикатором поступової стабілізації вітчизняного ринку. Ще один плюс від придбання нового обладнання – його використання робить не такими відчутними мобілізаційні втрати високопрофесійних працівників, оскільки частина чоловічого колективу “Smart Mebel” вдягла військовий однострій. Як розповіла Тетяна Савельєва, мобілізаційні потреби спричинили у компанії підвищений рівень плинності працівників. Відтак “Smart Mebel” наймає переважно молодих нових працівників, навчає їх і є свідомим того, що, можливо, доведеться і їм шукати заміну. А на тих ділянках – приміром, в менеджменті, де успішно працюють і жінки, на місце мобілізованих чоловіків-менеджерів у компанії беруть жінок.

Тетяна Савельєва також розповіла, що доводиться імпортувати деякі механізми трансформації, які компанія поки не виробляє сама, але яких потребує при виробництві меблів. Але, оскільки імпортні механізми трансформації дорожчі, що суттєво робить дорожчим й кінцевий продукт, у “Smart Mebel” прагнуть досягнути того, щоб можна було  послуговуватися виключно власними механізмами, не гіршими за імпортні.

Експортна діяльність

Експорті обсяги “Smart Mebel” незначні, але, за словами Тетяни Савельєвої, більш-менш стабільні. Меблі компанії купують у таких потужних у меблевому виробництві країнах, як Німеччина й Італія. Поставки не серійні, а разові, кінцевим споживачам під замовлення, хоча для вітчизняного ринку “Smart Mebel” виготовляє як серійні варіанти, так й індивідуальні під замовлення.

Щоб закордонні клієнти компанії були впевнені, що “Smart Mebel” стабільно працює, у компанії підтримують з ними регулярні контакти, зокрема й у відео-форматі: показують, як працюють, як виконують замовлення в реальному часі, на якому етапі готовності знаходиться виріб.

Що нового?

За словами виконавчої директорки компанії “Smart Mebel”, крім суто трансформерних  меблів, у компанії почали  пропонувати клієнтам як доповнення до них і деякі види традиційних меблів, аби розширити можливості комплексного умеблювання, що має свої переваги. Зараз в розробці є нові моделі таких супутніх меблів, які значно розширять асортимент “Smart Mebel”, а, відтак,  і її  ринкову пропозицію.

Поширити статтю