УЕБ презентувала оновлений модуль аналітики за напрямком «Деревина»

62 Views
Фото ілюстраційне. Джерело: LIGA.net

8 грудня спеціалісти УЕБ в онлайн режимі презентували широкому загалу оновлений модуль аналітики за напрямком «Деревина». Про це повідомляє «Укрінформ».

Зазначається, що ця платформа стала справжнім каталізатором для оптимізації роботи. Модуль вражає своєю гнучкістю незалежно від опрацювання невеликих обсягів даних чи складних аналітичних завдань. Система забезпечує надзвичайну ефективність, швидкість обробки інформації та дозволяє легко візуалізувати дані. Завдяки інтерактивному інтерфейсу, а також потужним інструментам, можна швидко зрозуміти та проаналізувати результати торгів. Крім того, система відкриває нові можливості у сфері прогнозування та стратегічного планування, що дозволяє використовувати дану інформацію для передбачення тенденцій, ризиків і можливостей, що вкрай необхідно у сучасному бізнес-середовищі.

Фото: «Укрінформ»

Модуль аналітики містить інформацію про обсяг проданої сировини у той чи інший період, вартість реалізації, кількість аукціонів та їх учасників, кількість продавців та переможців торгів. Кожен охочий може побачити дані щодо розподілу реалізованих порід за областями, розподіл по породах в куб. м, за класом якості, групою діаметрів. Також наявна інформація про додатковий дохід продавців та інша.

«Одні з головних принципів ринкових відносин є відкритість та прозорість. Саме тому ми постійно вдосконалюємо торгову систему та допоміжні інструменти, що дозволяють бачити процес операцій купівлі-продажу наживо. Дані оновлюються автоматично. Наразі наші спеціалісти працюють над створенням аналогічного дашборду з продажу пиломатеріалів. Ми завжди відкриті до діалогу, тому будемо раді отримати ваші пропозиції до оптимізації даного модулю аналітики», –  наголосив заступник генерального директора ТОВ «УЕБ» Костянтин Шевчук, передає «Укрінформ».

Поширити статтю