Українські виробники меблів обмінялися досвідом

218 Views
Скріншот відео-репортажу УАМ

В рамках великої меблевої конференції Furnicon, яка відбулася у Львові 30-31 березня 2023 року,  130 представників меблевих підприємств у супроводі lean-консультанта Ольги Перетятько відвідали меблеві виробництва Brand Roomio та Varenycia Group, які є членами Української Асоціації Меблевиків (УАМ).

Як відзначає УАМ, Brand Roomio – це сучасне підприємство, яке виготовляє авторські меблі під замовлення преміум класу, а Varenycia Group – це компанія, яка уже 10 років рухає вперед індустрію виготовлення меблів на замовлення та столярних виробів.

У коментарі для відео-репортажу УАМ Володимир Мисик, керівник компанії Brand Roomio, зауважив: «Ми показали, як ми працюємо, які люди, яке обладнання. Ми отримали для себе дуже корисний досвід у  тому, що я від багатьох людей почув коментарі, як саме наше виробництво може стати кращим».

Отримання і використання досвіду колег є надзвичайно важливим для виробників меблів, зазначають в УАМ, особливо в умовах війни, коли необхідно діяти швидко та ефективно.

Також Володимир Мисик розповів, що Brand Roomio зробила свій акцент на тому, що меблі компанії будуть індивідуальними, преміальними і пасуватимуть до кожного окремого приміщення та окремої людини. «В нас іде дуже велика і потужна робота щодо індивідуалізації», – зазначив він.

Андрій Варениця, засновник групи компаній Varenycia Group, у коментарі повідомив: «Ми вже багато років ділимося своїм досвідом, тому що розуміємо, що коли ми до чогось досягнули і поділилися цим, відповідно, ці люди можуть легко перейняти наш досвід, а не йти ті самі сходинки, вони швидше будуть рухатися, розвиватися. А це буде розвиток меблевої промисловості України».

Відео-репортаж Української Асоціації Меблевиків із відвідин українськими меблевиками компаній Brand Roomio та Varenycia Group можна переглянути нижче.

Поширити статтю