Унікальність меблів із масиву: жоден предмет меблів не схожий на інший

175 Views
Фото: IPM/Hartmann Möbelwerke

Прагнення до індивідуальності в поєднанні з якістю буде дуже популярним серед споживачів у 2023 році. Тому вже неможливо уявити ринок без продуктів, які відповідають цим вимогам. Це також стосується міцних меблів з масиву деревини з індивідуальними особливостями зовнішнього вигляду, такими як яскраві колірні акценти, живі градієнти деревних волокон і автентичні нерівності, спричинені сучками, краями кори тощо.

«Ці особливості спричинені певним типом деревини та умовами зростання конкретного дерева, такими як клімат і поживні речовини в ґрунті», – розповідає Андреас Руф, генеральний директор Initiative Pro Massivholz (IPM).

Деревина — це природний матеріал, який походить із найрізноманітніших лісів на Землі, з майже нескінченною палітрою особливих кольорів, текстур і структур. Уже сам цей факт означає, що кожен предмет меблів із масиву деревини є унікальним за своєю природою. У Німеччині є близько 30 місцевих видів деревини, які використовують в меблевій промисловості. 

«У всьому світі кількість деревних порід, звичайно, значно більша, тому що тільки хвойних дерев налічується близько 300 000 різних видів. І той самий тип деревини може виглядати дуже по-різному залежно від розташування дерева», – пояснює пан Руф.

Натуральність матеріалу також відображається на структурі виготовлених з нього меблів, оскільки на поверхні деревини можуть бути сучки, плями, знебарвлення тощо. Дехто може сприймати це як «дефекти деревини», але саме ці нерівності допомагають меблям з масиву деревини досягти природного вигляду та ефекту. Різні колірні тони окремих меблів або елементів меблів з різних порід деревини, які можуть бути світлішими або темнішими, завершують багатогранний вигляд. Світлий бук, наприклад, виглядає легко і тепло, темний дуб – важко і майже «під старовину».  Клен, горіх чи вишня вражають своєю особливою поверхнею та інтенсивними кольорами.

«Кожна поверхня меблів з масиву деревини відрізняється від інших. Яка порода деревини підійде тому чи іншому покупцеві, залежить винятково від індивідуального смаку меблевика та обстановки у квартирі», – каже меблевий експерт. Адже не тільки природні особливості роблять меблі з масиву унікальними, а й технічна обробка, яку використовують при їх виготовленні. «Це особливо очевидно серед членів IPM, які збагачують ринок унікальними меблями, виготовленими за допомогою передових виробничих процесів та багатьох технічних ноу-хау з незвичайним дизайном і увагою до деталей», — підсумовує Андреас Руф.

За матеріалами VDM

Поширити статтю