Точне пиляння на будь-якому об’єкті

229 Views
Фото: Festool

Компанія Festool представляє новинку на українському ринку – акумуляторну монтажну дискову пилку CSC SYS 50 EBI-Basic. Як зазначено на сайті компанії, інструмент буде доступним із лютого.

За повідомленням Festool, акумуляторна монтажна дискова пилка CSC SYS 50 EBI-Basic забезпечує точне пиляння на будь-якому об’єкті і є настільки компактною, що її можна взяти куди завгодно і працювати так само якісно, як і в майстерні.

Незважаючи на малі розміри інструменту, можливості його застосування достатньо широкі: пилка може робити поздовжнє розпилювання матеріалів товщиною до 48 мм та шириною до 280 мм, пропили під кутом від –2° до 47° (можливий кут різу до –10° при глибині різу до 35 мм) завдяки поворотному пиляльному диску, ширина торцювання становить до 450 мм. Інструмент також стане у нагоді, коли потрібно зробити пропили у прилеглих планках з тильного боку.

Фото: Festool

Потрібна висота та кут різу задаються з точністю до 0,1 мм за допомогою цифрового дисплея та регулювального коліщатка. Пиляльний диск автоматично встановлюється в задане положення. Налаштування глибини та кута різу (мм та дюйми) виконується за допомогою цифрового дисплея без паралаксу, тобто точніше, ніж за допомогою окоміру. Усі різи будуть абсолютно однаковими. Чотири налаштування пиляльного диска можна записати в пам’ять і вибирати на цифровому дисплеї.

Навіть складні пропили виходять дуже точними завдяки надійній системі, що складається з паралельного та кутового упорів та рухомого столу. Для точного вирівнювання та хорошої якості різання передбачено міцний паралельний упор з подвійним затиском (за допомогою всього одного затискного важеля). Високоточний кутовий упор оптимально вирівнюється в пазу на рухомих санках і затискається по центру. Кут скосу становить від -70 ° до +70 °. Рухомі санки на підшипниках забезпечують пиляння без ривків для високої точності паралельних різів та різів під кутом.

Потужний, міцний, довговічний безщітковий електродвигун EC-TEC не вимагає особливого догляду. Він розвиває 6800 об/хв, чим забезпечує високу швидкість пиляння та хорошу якість різу, а його поєднання із двома акумуляторами по 18 В (від 4,0 А·год) забезпечує тривалий термін експлуатації та навіть при поздовжньому пилянні масиву деревини користувач не відчує різниці порівняно із мережевим інструментом.

Фото: Festool

Завдяки практичному формату систейнера пилку можна легко переносити. Ще легше транспортувати інструмент від автомобіля до робочого майданчика за допомогою візка-трансформера UG-CSC-SYS, який може слугувати й верстаком.

За матеріалами Festool

Поширити статтю