Як зберігати стрічкові пилки

Tags: 166 Views
Фото: Wood-Mizer

Правильне зберігання стрічкових пилок дуже важливе, оскільки недбале поводження з ними може призвести до потенційного пошкодження пилки та негативно позначитися на продуктивності верстата. Фахівці компанії Wood-Mizer дали кілька порад та рекомендацій про те, як найкраще зберігати полотна для пилорами, щоб вони були готові до роботи у будь-який час.

Поради та рекомендації щодо зберігання стрічкових пилок

  1. Зберігайте стрічкові пилки в чистому та сухому місці.
  2. Можна використовувати маркер, що не змивається, щоб написати на пилці дату останнього використання, тип полотна та термін служби, що залишився.
Фото: Wood-Mizer

3. Складену в три петлі пилку надійно зв’яжіть шматком дроту або шпагатом.

Фото: Wood-Mizer

4. Не ставте пилки безпосередньо одна на одну і не кидайте їх абияк, тому що це може призвести до затуплення або зміни розведення зубів.

5. Натомість складайте стрічкові пилки по дві тильні сторони одна до одної, а між кожним набором з двох пилок вставляйте перегородки, щоб зуби пилок не торкалися один одного.

Фото: Wood-Mizer

6. Якщо ви збираєтесь зберігати стрічкові пилки тривалий час, переконайтеся, що вони сухі, і змастіть їх лубрикантом перед зберіганням.

7. Після тривалого зберігання пилок на них може з’явитися поверхнева іржа. Перед розпилюванням видаляти цю поверхневу іржу не потрібно. Вона не впливає на якість пиляння і стирається зі стрічкової пилки сама, як тільки ви починаєте різати деревину. Однак, перед розводженням та загострюванням пилки рекомендується спробувати видалити поверхневу іржу за допомогою мастила, такого як WD40, силікон або очищувач гальм. Потім витріть пилку ганчіркою чи щетинною щіткою. Не слід замочувати пилки в дизельному паливі, гасі чи екологічно шкідливих хімікатах.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю