Універсальна настільна циркулярна пилка Wood-Mizer MS500 з функціями форматно-розкрійного верстата

Tags: 515 Views

У відповідь на зростання попиту на сучасні столярні інструменти компанія Wood-Mizer розширила свою лінійку деревообробних верстатів, додавши високофункціональну настільну пилку Wood-Mizer MS500. Цей професійний верстат є результатом співпраці європейських інженерів та досвідчених теслярів. Настільна циркулярна пилка Wood-Mizer MS500 була розроблена, щоб відповідати повсякденним потребам малого та середнього деревообробного бізнесу та ефективно різати різні типи дерев’яних плит.

Фото: Wood-Mizer

Настільна пилка Wood-Mizer MS500 оснащена ефективним ріжучим блоком, захищеним чавунним корпусом, підрізним лезом і рухомим столом, побудованим на направляючих роликах, що є цікавою альтернативою великим панельним пилкам з повнорозмірними рухомими алюмінієвими столами. MS500 ідеально підходить для різання середніх фрагментів меблевого щита; однак для різання повнорозмірних дощок рекомендується використовувати форматно-розкрійну панельну пилку, наприклад Wood-Mizer MS750.

Фото: Wood-Mizer

MS500 – це компактна машина з простим налаштуванням параметрів різання, в якій висота і кут основного леза регулюються вручну за допомогою коліщаток з датчиками для точного зчитування. Точна ширина та довжина різу зчитуються аналоговими індикаторами зі збільшувальним склом вздовж паралельних та перпендикулярних направляючих роликів. Їх можна замінити електронними зчитувачами для надточних вимірювань до 0,1 мм.

Настільна пила MS500 оснащена якісним ковзним механізмом, що працює в паралельному та перпендикулярному напрямках, для легкого позиціонування матеріалу на робочому столі та ефективного різання. Допоміжний стіл підвищує стабільність під час роботи зі складним матеріалом.

Лезо

Лезо для підрізування, також відоме як «підрізна пилка», є рішенням, запозиченим у повнорозмірних панельних пилок, для акуратного і точного різання матеріалу.

Щоб замінити основне кругле лезо або зняти підрізну пилку, достатньо відкрутити верхню кришку і відкрити невелику магнітну пластину, отримавши таким чином доступ до системи швидкого встановлення основного леза. Висота підрізного леза регулюється, його можна опустити вниз, якщо воно не використовується.

Фото: Wood-Mizer

Дискова пила

Серцем MS500 є дискова пилка з максимальним діаметром 400 мм, що працює зі швидкістю 3500 або 4500 об/хв. Швидкість можна регулювати вручну, перемикаючи ремінь приводу між шківами на шпинделі. Для різання плити МДФ рекомендується працювати на швидкості 3500 об/хв та використовувати підрізну пилку, а для масивної деревини – 4500 об/хв і без підрізування.

Робочий стіл

Настільна пилка MS500 поставляється із заводськими налаштуваннями робочого столу, але є можливість налаштувати параметри індивідуально. Основне лезо, що рухається двигуном потужністю 6 кВт, і підрізна пилка, оснащена двигуном 0,75 кВт, встановлені в чавунному ріжучому блоці, який може підніматися для регулювання висоти або нахилятися для зміни кута різання (0-45 градусів). Чавунний робочий стіл спирається на чотири болти, які забезпечують точне вирівнювання.

Wood-Mizer використовує для виготовлення робочих столів та ріжучих блоків високоякісний чавун від відомих європейських виробників. Цей чавун стабільний, довговічний і має підвищену стійкість до деформації та вібрації.

Фото: Wood-Mizer

Ефективне видалення тирси та тріски можливе через основний отвір діаметром 125 мм, розташований безпосередньо на ріжучому вузлі, та додатковий отвір діаметром 100 мм на захисному кожусі леза. Для найкращої продуктивності настільної пилки MS500 рекомендується використовувати одну із систем видалення пилу Wood-Mizer з лінійки MES.

Для безпечної та комфортної роботи настільна пилка MS500 оснащена захисним кожухом основного диска та підйомним механізмом. Захисний кожух дозволяє безпечно різати матеріал під кутом 45 градусів.

Фото: Wood-Mizer

Панель оператора складається з головного вимикача пилки, вимикача шпинделя підрізної пилки, індикаторів швидкості двигунів та кнопки аварійної  зупинки.

Настільна пила MS500 була розроблена європейськими інженерами та повністю виготовлена з якісних матеріалів на європейських заводах. Оригінальна технічна конструкція та передовий виробничий процес гарантують безвідмовну роботу протягом багатьох років.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю