Форматно-розкрійний верстат Wood-Mizer MS750 для професійного розкрою панелей та різання деревних плит

Wood-Mizer розширює свій асортимент продукції для деревообробки та додає удосконалений форматно-розкрійний верстат для різання різних панелей, фанери та дерев’яних плит. MS750 оснащений міцним чавунним різальним блоком, підрізним диском та алюмінієвим рухомим столом. Верстат був розроблений для столярних майстерень та виробників меблів, яким потрібні ефективні способи точного калібрування та різання різних деревних матеріалів.

Форматно-розкрійний верстат MS750

Форматно-розкрійний верстат MS750 розроблений європейськими інженерами, що спираються на знання та досвід теслярів та столярів, які щодня використовують різні типи панельних та форматних пилок. Верстат побудований на основі вбудованого чавунного ріжучого блоку з головним двигуном потужністю 6 кВт та окремим двигуном потужністю 0,75 кВт для підрізної пилки.

Фото: Wood-Mizer

Зручна каретка у вигляді алюмінієвого розсувного столу дозволяє виконувати всі стандартні операції з розкрою повнорозмірних панелей.

Ріжучий блок встановлений на двох чавунних направляючих у сталевому корпусі машини, що дозволяє точно регулювати висоту та кут різання. Конструкція різального вузла створена на короткому головному шпинделі та ремінній передачі. Заміна диска циркулярної пилки максимальним діаметром 400 мм виконується швидко та зручно завдяки безінструментальній системі кріплення Rapid.

Верстат MS750 з міцним сталевим корпусом має високу жорсткість і стійкість до вібрації та деформації. Каретка прикріплена до корпусу верстата чотирма виступами, що забезпечує стабільну роботу та збереження геометрії різання.

Чавунний робочий стіл встановлений на чотирьох опорах для легкого регулювання щодо рухомого алюмінієвого столу. У нижній частині сталевого корпусу розташований механізм вирівнювання машини та встановлення анкерів.

Фото: Wood-Mizer

Чавун, що використовується для виготовлення Wood-Mizer MS750, викований та оброблений у Європі. Це ідеальний матеріал для виготовлення робочих столів, ріжучих блоків та інших деревообробних елементів. Чавунний матеріал підвищує стабільність та жорсткість конструкції, стійкість до вібрацій під час експлуатації.

Конструкція каретки виконана на жорсткому анодованому багатокамерному профілі. Стіл стабілізований дванадцятьма ексцентриковими напрямними роликами. Стіл переміщається на чотирьох надтвердих сталевих стрижнях, при цьому додатковий п’ятий стрижень зміцнює конструкцію зовні і забезпечує кріплення поперечної лінійки. На направляючу встановлюються унікальні кожухи та щітки, що захищають її від тирси та сміття.

Точне вимірювання ширини та довжини різу можливе за допомогою електронних зчитувачів, встановлених на вертикальних та горизонтальних лінійках. Зчитувачі забезпечують дуже точне та послідовне калібрування та різання матеріалу; крім того, вони мають функцію абсолютного виміру.

Фото: Wood-Mizer

З панелі керування верстата MS750 оператор має доступ до основного перемикача циркулярної пилки (також доступного з панелі підрізної пилки, розташованої на краю столу, поряд з рукою оператора), перемикача підрізного диска, повільного/швидкого висування каретки, перемикача електричного регулювання висоти різу та до диска, світлодіодів, що вказують робочу швидкість, та кнопки аварійної зупинки.

Для підвищення безпеки оператора верстат MS750 оснащений центральним кожухом пильного диска з міцного пластику, роликами для подачі матеріалу і механізмом регулювання висоти з невеликим амортизатором. Захисний кожух забезпечує безпечну роботу з нахилом пиляльного диска під кутом до 45 градусів.

Для ефективного видалення тирси є два витяжні отвори – перший діаметром 125 мм розташований безпосередньо в ріжучому блоці, а другий діаметром 100 мм розміщений на кронштейні кожуха. Для підвищення продуктивності всіх деревообробних верстатів рекомендується використовувати спеціальну систему видалення пилу Wood-Mizer MES.

Верстат Wood-Mizer MS750 повністю виготовляється з матеріалів та комплектуючих преміум-класу на європейських заводах.

Для максимальної ефективності та найкращої продуктивності при різанні різних панелей, плит МДФ та плит із цільного дерева компанія-виробник рекомендує вибрати правильну дискову пилку з каталогу Wood-Mizer TOOLS, де представлений широкий асортимент професійних пиляльних дисків для калібрування та підрізування панелей, а також поздовжнього та поперечного різання масивної деревини.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю