П’ять національних природніх парків отримали нові приміщення

192 Views
Фото: пресслужба Міндовкілля

Як повідомляє пресслужба Міндовкілля, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець спільно з очільниками Держводагентства Наталією Латиш та Держлісагентства Віктором Смалем передали п’ятьом заповідним установам акти на довгоочікувані будівлі.

Згідно повідомлення, нові приміщення отримали:

  • Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща»
  • Національний природний парк «Пуща Радзівіла»
  • Національний природний парк «Холодний Яр»
  • Національний природний парк «Подільські Товтри»
  • Національний природний парк «Прип`ять-Стохід»

Тепер ці установи мають адміністративні будівлі, цехи, навчальні корпуси, які допомагатимуть розвивати інфраструктуру парків новими проєктами.

Також Руслан Стрілець з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи, особисто вручив Подяки від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міндовкілля колегам-природоохоронцям за їх плідну працю та обговорили проблемні питання.

“Переконаний, що попри війну українські нацпарки стануть самодостатніми та приваблюватимуть туристів з усього світу. Вони зможуть об’єднувати навколо себе громади й бути для них джерелом розвитку. Ми готові й далі підтримувати та надавати допомогу, необхідну нацпаркам. Дякую всім, хто присвятив своє життя цій важливій природоохоронній справі”, – акцентував Руслан Стрілець.

Поширити статтю