Весняна лісокультурна програма завершується: ДП “Ліси України” висадило понад 113 мільйонів сіянців

42 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Попередньо план висадки виконаний на 102%.

Про це повідомив генеральний директор ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook.

“Продовжуємо масштабну висадку на Півдні, де багато років нові ліси майже не створювалися. Ділянки під лісорозведення на Миколаївщині погоджені з екологами, щоб не зашкодити екосистемі степів”, – написав він.

Згідно допису Юрія Болоховця, серед інших регіонів лідерами з висадки є Столичний лісовий офіс та Поліський лісовий офіс. Також гендиректор ДП “Ліси України” розповів, що цьогоріч лісівники проводять не лише лісовідновлення, а й збільшують площу нових лісів, зокрема, заліснюють ділянки, передані місцевими громадами, в рамках проєкту FOREST RECOVERY. Загалом нових лісів цієї весни створено на площі понад 2,1 тис. га – це більше, ніж всіма лісгоспами за весь 2022 рік, йдеться у дописі.

Також збільшується частка сіянців із закритою-кореневою системою (ЗКС). Як зазначив Юрій Болоховець, до реформи висаджувалося 1-2 млн сіянців із ЗКС, цьогорічний план – 20 млн.

“Загалом створення якісного садивного матеріалу перетворюється для ДП «Ліси України» у перспективний напрям бізнесу. З останніх новин – готуємо для продажу в Естонію близько 107500 сіянців. Наша мережа насіннєво-селекційних центрів розширюється і збільшує потужність”, – повідомив генеральний директор ДП “Ліси України”.

Поширити статтю