Від стін до даху – все може виготовити один верстат

Tags: 166 Views

Італійська компанія «Pagano System» відома тим, що вже протягом багатьох років споруджує для багатіїв зі всього світу розкішні вілли із деревини, причому кожен проект є унікальним і таким, що максимально вписується у навколишній ландшафт.

Особливістю цієї архітектурної компанії є те, що всі складові частини майбутньої розкішної резиденції – повністю внутрішнє виробництво. В «Pagano System» виготовляють усе – від дахів до підлоги, від вікон до тераси, від стін до сходів.

Вибір деревини є майже товарним знаком, і з цієї причини власник «Pagano System» вирішив ввести у виробництво верстат із ЧПК Techno Progress виробництва теж італійської компанії «Essetre».

Цей унікальний верстат забезпечує обробку стропильних ферм, балок з масиву, балок перекриття, ламелей, каркасів та поперечно-ламельних панелей завдяки технічним можливостям.

Отож, які технічні особливості роблять цей верстат придатним для різних процесів?

Як зазначає виробник, запатентований виробничий центр ЧПК гнучкий і продуктивний у роботі. За його допомогою, як вже зазначалося, можна виготовляти балки, збірні стіни, поперечно-ламельні панелі (панелі CLT), криволінійні балки завширшки 1,2–3,5 м. Максимальні розміри балок – 800х400хнеобмежена довжина мм, панелей – 400х3500хнеобмежена довжина мм.

Стандартний верстат «Techno Progress» обладнаний 5-осьовим фрезерним агрегатом, укомплектованим магазином із 9-ма позиціями автоматичної заміни інструменту, який може обробляти як балки, так і стіни. Якщо потрібно збільшити обсяги виробництва, то верстат можна обладнати додатковими операційними одиницями, наприклад, другим автономним 5-осьовим фрезерним агрегатом, теж з 9-позиційним магазином заміни інструменту, який працюватиме одночасно з першою 5-осьовою фрезерною головкою над балками. За допомогою такої конфігурації не витрачається час на заміну інструменту і з’являється змога обробляти гребеневий брус двома фрезерними головками одночасно, що значно підвищує продуктивність.

Третя автономна одиниця складається з 5-осьового агрегату з двигуном потужністю 55 кВт, спеціально призначеного для розрізання CLT-панелей з діаметром леза пилки до 1200 мм, щоб розрізати панелі великої товщини до 400 мм.

Додатковий пристрій, який робить Techno Progress 100% унікальним та гнучким, − це автономний агрегат для зшивання. Він дає змогу працювати із каркасними стінами, автоматично збільшуючи точність зшивання, і, що дуже важливо, робить стіни сертифікованими.

«Techno Progress» спроектований із універсальним столом для з’єднання панелей CLT та каркасних стін. Завдяки різноманітним встановленим опціям, таким як вакуумна система та чашкові присоски для утримання панелей CLT, будова столу адаптована до обох видів виробництва.

Що ж до обробки каркасних стін, то на всій поверхні столу для подавання  зроблені решіткові отвори і стінам надають квадратної форми за допомогою штифтів та штовхальних поршнів.

Робочий центр оснащений двома робочими станціями для взаємодії з оператором. Окрім того, передбачене спеціальне програмне забезпечення Essetre Beams and Walls Software, яке забезпечує цілковитий контроль оператора над функціями та безпосереднє й просте у користуванні. Програмне забезпечення має відкриту систему, що уможливлює будь-який тип програмного з’єднання та пряме передавання BTL-файлів з різного CAD-дизайну.

Галарея

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь