Електростатика: ідеальна якість поверхні і при цьому економія часу та матеріалу

Сьогодні великий інтерес в українських виробників меблів викликають системи електростатичного нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) як на водній основі, так і на основі розчинників.

Усіх хвилює питання, як досягти кращої якості покриття і при цьому зменшити витрати фарби та пришвидшити роботу маляра?  Хіба таке можливо? Звісно можливо, якщо при цьому використовувати правильне обладнання, таке як електростатичний пістолет GM 5000  від компанії Wagner.

Компанія Wagner змогла досягти коефіцієнта перенесення ЛФМ на виріб при електростатичному розпилені до 80% (порівняйте: у звичайного повітряного пістолета кращих виробників він становить не більше 40%, а у системи Wagner AirCoat доходить до 70%)! Це дозволяє отримати суттєву економію дорогих лаків.

Перевагою електростатичного способу нанесення покриттів в порівнянні з іншими способами є економія часу і матеріалу. При фарбуванні предметів, що мають складну конфігурацію, наприклад, стільців, огорож, профілів, ця технологія дозволяє відчутно економити час і лакофарбові матеріали. Завдяки електростатичному заряду лаку, окремі частинки лаку слідують за силовими лініями поля і розташовуються навколо деталі, яку фарбують. Це означає, що матеріал покриває деталь з усіх боків.

Крім усього іншого електростатичний метод екологічний і дозволяє економити витрати. Завдяки цілеспрямованому розпиленню фарби необхідно менше надмірне розпорошення, ніж при інших способах нанесення покриття, наприклад, при повітряному або безповітряному розпиленні високого тиску. Тим самим користувач не тільки економить лак, але і знижує витрати, пов’язані з видаленням відходів і збільшує інтервали між чистками витяжної вентиляційної установки.

Пістолет GM 5000 – розроблений для ваших потреб!

Ідеальна поверхня, відмінне обтікання, а також швидка рентабельність інвестицій є одними з найважливіших переваг електростатичного пістолету від WAGNER. Завдяки своїй легкій вазі та ідеальному ергономічному дизайну; ці пістолети є найлегшими у своєму сегменті та дозволяють маляру працювати швидко і без втоми.

Найважливіші переваги:

Ідеальна якість покриття

Швидка рентабельність інвестицій

Ергономічний дизайн

Високі стандарти безпеки

Налаштування параметрів у діапазоні пальців – безпосередньо на пістолеті

 Галарея

Обладнання для електростатики від Wagner це високоефективні рішення для багатьох галузей промисловості. Знайдіть найкраще рішення для своїх потреб.

Купити обладнання для електростатики Ви можете в офіційного представника компанії Wagner  в Україні – компанії Фарботехніка, довідатися про ціни на комплектуючі і правильно підібрати обладнання ви можете у наших фахівців за телефонами:

Моб.:093 323 90 00
prominfofinishing@gmail.com
https://farbotekhnika.com/

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь