Відбудеться дискусія “Технології будівництва з деревини – нові європейські стандарти для відбудови України”

28 Views
Facebook Юрія Дюга

У рамках міжнародної спеціалізованої виставки обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості  “Деревообробка” 14 червня о 10:00 відбудеться велика дискусія “Технології будівництва з деревини – нові європейські стандарти для відбудови України”.

Організатори заходу запрошують представників будівельного і меблевого бізнесу реєструватися до участі за посиланням: https://forms.gle/QEiPwxCadvEKgASR7

Про це повідомив Юрій Дюг, координатор платформи Wood Industry UA, яка є одним із організаторів заходу, у Facebook. За його словами, до участі в дискусії запрошені представники ICC Ukraine, Конфедерації Будівельників України, Української Асоціації Меблевиків, FSC Ukraine, ДП “Ліси України”, народні депутати, урядовці, представники бізнесу.

Темами панельної дискусії “Технології будівництва з деревини” будуть кращі історії успіху від будівельних компаній, інвестиційний потенціал сфери деревинного будівництва, синергія співпраці лісівників, деревообробників, меблевиків та будівельників, а також кроки держави для відродження і розвитку галузі.

“В контексті масштабних руйнувань, спричинених російською агресією, питання відбудови України набуває надзвичайної актуальності, – зазначив Юрій Дюг у своєму дописі, – Технології будівництва з деревини, засновані на нових європейських стандартах, можуть стати ключовим елементом у процесі відновлення нашої країни. Використання деревини як екологічного, відновлюваного та енергоефективного матеріалу відповідає сучасним трендам сталого розвитку. Крім того, розвиток деревинного будівництва здатен дати потужний поштовх вітчизняній лісовій та деревообробній галузям, створюючи нові робочі місця та стимулюючи економічне зростання”.

FSC Україна, ще один організатор заходу, опублікувала програму дискусії “Технології будівництва з деревини – нові європейські стандарти для відбудови України”.

Поширити статтю