Відбудеться вебінар «Презентація дослідження стану меблевої галузі в умовах повномасштабної війни»

60 Views
Фото: УАМ

29 травня о 16:00 відбудеться вебінар «Презентація дослідження стану меблевої галузі в умовах повномасштабної війни».

Захід проводиться Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Дослідницькою агенцією Fama, Українською Асоціацією Меблевиків за підтримки програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансує ЄС та Уряд Німеччини й реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZ Ukraine.

Дослідження здійснено Дослідницькою агенцією Fama у співпраці з Українською Асоціацією Меблевиків на замовлення Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансує ЄС та Уряд Німеччини й реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZ Ukraine.

Під час вебінару учасники дізнаються про: 

  • Стан меблевої галузі України
  • Зовнішньоекономічну діяльність та перспективні країни для експорту
  • Вплив повномасштабної війни на галузь
  • Основні виклики, які постають перед галуззю
  • Рекомендації від експертів галузі щодо перспектив розвитку 
  • Інструменти підтримки виробників меблів від проєктів міжнародної технічної допомоги й Офісу з розвитку підприємництва та експорту 

Захід буде корисним представникам меблевої галузі, а також організаціям, які з нею співпрацюють. 

Вебінар проходитиме на платформі Zoom. Дедлайн реєстрації —28 травня (12:00).  Ознайомитися із програмою заходу можна тут, реєстрація на захід – за посиланням.

За інформацією УАМ

Поширити статтю