Відбулось засідання правління асоціації «Меблідеревпром»

73 Views
Фото: Facebook Юрія Дюга

18 вересня 2023 року на базі «Кроноспан Рівне» відбулось засідання правління асоціації «Меблідеревпром» .

Про це повідомив Юрій Дюг, керівник Всеукраїнської ініціативи «За ринок деревини», у Facebook.

Як поінформував Юрій Дюг у дописі, на заході проаналізували сьогоднішню ситуацію в галузі та обговорили проблемні питання. Йшлося, зокрема, про ціни на сировину, зростання впливу ДП «Ліси України» на ситуацію, можливість відновлення експорту необробленої деревини.

Повідомляється також, що президент асоціації «Меблідеревпром» Юрій Медведєв резюмував, що надалі, працюючи з проблематикою галузі, в асоціації будуть робити наголос на публічності.

«На сьогодні в деревообробній галузі простежується занепад. І, на жаль, лісове господарство не чує виробників, хоча я постійно нагадую про болючі питання, – прокоментував Юрій Медведєв. – Насправді ж ми працюємо в одній сфері – у лісопромисловому комплексі. Тож важливо, щоб на проблематику виробників адекватно реагували і заготівельники. Адже в деревообробників є два ринки – ринок сировини і ринок, куди реалізовувати продукцію. А в лісового господарства – один ринок. І основне питання, як продати. Натомість до ситуації варто підходити комплексно, дивитися ширше і реагувати на виклики ринку».

Поширити статтю