Володимир Сізик: «Працюватимемо, доки матимемо таку можливість»

30 Views
Facebook Wood Industry UA

Володимир Сізик, ТОВ «СОФРО», розповів у коментарі для економічної платформи розвитку Wood Industry UA про проблеми та досягнення компанії у 2023 році:

«По-перше, цьогоріч актуальною є проблема кадрів, – сказав він. – Працівників не вистачає. Це пов’язано з мобілізацією. І в даному випадку представники військкоматів поводяться по-хамськи. Автобуси зупиняють. Люди, які йдуть на роботу, не знають, чи дійдуть туди. Ще однією дуже відчутною проблемою є перекриття кордонів. Це сильно б’є по виробництву, бо багато комплектуючих імпортуємо. Крім того, подорожчав транспорт.

Все це призводить до зменшення обсягів виробництва, неритмічної роботи підприємства, збільшення собівартості продукції. Крім того, як тільки дозволили податкові перевірки, то вони відразу до нас прийшли. Це при тому що цьогоріч підприємство сплатило більше тридцяти мільйонів гривень податку. Все це зовсім не додає оптимізму.

З позитиву відзначу, що цьогоріч ми добудували те, що почали ще до війни, ввели в експлуатацію новий цех. А щодо подальших планів, то працюватимемо, доки матимемо таку можливість».

Джерело: Facebook Wood Industry UA

Поширити статтю