Відбудеться Lean-тур Львівщиною

68 Views
Фото: УАМ

УАМ організовує Lean-тур Львівщиною разом з Департаментом економічного розвитку Львівської міської ради та Львівським меблевим кластером.

Захід відбудеться 9 лютого. Під час цього туру учасники матимуть змогу на власні очі переконатися, як успішні компанії виробляють свою продукцію, оптимізують процеси та досягають високих результатів за допомогою Lean-підходу.

За інформацією УАМ, під час туру учасники відвідають такі компанії:

  • WоWIN, яка займається виробництвом дизайнерських м’яких меблів у скандинавському стилі. 
  • Brand Roomio, яка виготовляє авторські корпусні меблі преміум класу. 
  • Varenycia Group – група компаній, що включає виробництво меблів за індивідуальним замовленням Varenycia Manufacture, виробництво серійних кухонь Prosta та серію предметів інтер’єру під брендом Varenycia Design.
  • «Меблевий Парк» – комплексний постачальник для виготовлення меблів. 

В УАМ пояснюють, що участь у Lean-турі Львівщиною дасть змогу учасникам отримати унікальну можливість побачити та вивчити реальний Lean-процес на виробництвах від кращих фахівців, зустріти колег та експертів галузі, обмінятися досвідом та зав’язати корисні бізнес-контакти, а також дізнатися про останні тренди та інновації у виробництві меблів від високотехнологічних компаній та відвідати виробництва, які відкривають двері лише для учасників Lean-туру.

Детальніше дізнатися про Lean-тур Львівщиною та зареєструватися на захід можна за посиланням.

Поширити статтю