Як досягти розвитку та процвітання лісівництва і деревинництва в Україні?

472 Views

Друзі, привіт!

Я, Василь Масюк, та команда онлайн-видання «Деревинник» (раніше газета «Деревообробник») ініціюємо створення Інституту розвитку лісівництва і деревинництва (ІРЛІД).

ІРЛІД – це про майбутнє, ІРЛІД – це про людей та компанії, які готові взяти на себе відповідальність за творення майбутнього нашої галузі. ІРЛІД – це об’єднання людей та підприємств, які працюють у галузі деревинництва та лісівництва і ставлять перед собою мету: покращення умов ведення бізнесу через вироблення та впровадження приязних для галузі державних політик. Наша ціль: змінити хибні практики взаємовідносин держави та бізнесу, які були до війни. Війна показала доброчесність українського бізнесу і ми маємо право вимагати від держави орієнтованих на розвивання підприємництва правил гри.

Бачення

Члени ІРЛІД беруть участь у створенні впливової інституції, яка бере на себе відповідальність узагальнювати позицію галузі лісівництва і деревинництва та доносити цю позицію до суспільства і органів влади з метою формування приязних до лісівництва та деревинництва державних політик.

Цінності

– Ми віримо, що ми, лісівники та деревинники, маємо право формувати свій імідж у суспільстві та творити державну галузеву політику, які відповідають нашим інтересам.

– Ми віримо, що тільки наша активна позиція із формування та донесення нашої точки зору до суспільства змусить з нами рахуватися при формуванні державної політики галузі лісівництва і деревинництва.

– Ми віримо, що метою лісівництва є стало забезпечувати суспільство деревиною та іншими ресурсами лісу, а мета деревинництва – виготовляти предмети з деревини для екологічного життя людей, тому ми популяризуватимемо працю людей, які заготовляють та обробляють деревину.

– Ми віримо, що деревина – це найкращий екологічний та відновлювальний конструкційний матеріал, даний нам Богом, і ми готові популяризувати ширше використання деревини та дерев’яних виробів.

Місія

Сприяти сталому розвитку та процвітанню лісівництва і деревинництва в Україні.

Цілі

Наша основна ціль – ВПЛИВ: зробимо разом лісівництво і деревинництво ВПЛИВОВИМ!

• Збільшити особистий ВПЛИВ кожного з нас на те, що ми можемо зробити.

• Збільшити ВПЛИВ компаній-членів ІРЛІД на ринку.

• Збільшити ВПЛИВ лісівництва і деревинництва в Україні.

• Збільшити ВПЛИВ українського лісівництва і деревинництва в світі.

Принципи

Наші основні принципи: відкритість-взаємодія-співпраця. ІРЛІД відкритий до взаємодії та співпраці з усіма хто поділяє нашу місію та цінності.

Перші кроки

Якщо Ви за розвиток лісівництва і деревинництва – долучайтесь! За посиланням https://forms.gle/Tdyupjk3BXE33hQSA , Ви можете заповнити анкету, яка дасть можливість врахувати Ваші думки у проєкті стратегії та підготовці до проведення першого З’їзду членів ІРЛІД.

Підтримуєте ініціативу – поділіться цим повідомленням з своїми колегами – разом ми можемо більше!

Поширити статтю