Новий рівень оптимізації розкрою

251 Views
Фото: SALVAMAC

Перед обличчям нових викликів деревообробна галузь дедалі більше еволюціонує у повністю цифрове середовище, а деревообробні технології стрімко вдосконалюються.

Сьогодні ми розповімо про автоматичний торцювальний верстат з оптимізацією розкрою SalvaPush 2000 від SALVAMAC, який на нещодавній виставці DREMA отримав нагороду Золота Медаль DREMA-2022.

Як зазначає компанія-виробник,  SalvaPush 2000 є результатом більш ніж двадцятирічного досвіду роботи компанії SALVAMAC у сфері оптимізації розпилювання деревини.

SalvaPush 2000 постачається з абсолютно новою версією програмного забезпечення з хорошою графікою та всіма зручностями налаштування даних на  великому сенсорному екрані, якою керувати так просто, як смартфоном .

Машина є хорошим рішенням для збільшення виходу продукції, зменшення робочого часу, полегшення роботи персоналу, скорочення витрат і збільшення прибутку. Оператору залишається тільки відзначити клас якості деревини та наявність дефектів, інше SalvaPush 2000 зробить сам.

Верстат виконує розпилювання у найкращій можливій комбінації розмірів, зменшуючи відходи до мінімуму та підвищуючи продуктивність, і все це абсолютно безпечно для оператора.

Фото: SALVAMAC

Конструкція верстата SalvaPush 2000 виготовлена з міцної сталі, що гарантує надійність і тривалий термін служби. Спеціальний робочий стіл, нахилений під кутом 25, як і вся зона подавання матеріалу, полегшує завантаження та дає змогу тримати елементи поруч один з одним без збільшення робочої висоти.

«Розумний» притиск після першого різу автоматично адаптується до товщини дошки.

Штовхач обладнаний cистемою зчитування, яка складається з лазерного фотоелемента, який розпізнає наявність дошки, і люмінесцентного зчитувача для флуоресцентних позначок.

Фото: SALVAMAC

Верстат також оснащений двома електропневматичними пристроями бокового вирівнювання, які розміщуються один перед, а другий після пилки.

Керування верстатом SalvaPush 2000 здійснюється за допомогою оперативної електронної системи керування SALVA-OPTIM, яка складається з числового програмного керування та інтегрованого комп’ютера останнього покоління, що забезпечує швидкість передачі даних менше однієї мілісекунди.

Програмне забезпечення SALVA-OPTIM інтуїтивно зрозуміле та просте у використанні завдяки простій графіці, що відображає основні системи інтелектуальної електроніки. Деякі розділи програми присвячені статистиці та результатам розкрою, з оновленнями в реальному часі, діагностикою та відеоповідомленнями. Програмне забезпечення дає змогу повністю керувати 5 класами якості розкрою.

Фото: SALVAMAC

12-дюймовий сенсорний екран підвищеної міцності ергономічно розташований для полегшення зчитування та введення даних. Він має USB-порти та готове до використання програмне забезпечення для дистанційного обслуговування через Інтернет.

Верстат SalvaPush 2000 також можна додатково обладнати різними опціями, як на завантаженні, так і при розвантаженні, щоб зробити його ще більш досконалим і продуктивним.

І на завершення кілька технічних характеристик SalvaPush 2000 : діаметр пиляльного диска становить 500 мм (опційно може бути 550 мм); довжина матеріалу при завантаженні – мін. 2100 мм – макс. 7100 мм; максимальна швидкість штовхача  – 60/200 м/хв; мін. час різу – 0,1 с.

За матеріалами SALVAMAC

Поширити статтю