Якщо Ваша мета – якість, використовуйте якісні пилки

Потреба високої якості різання, значних обсягів, різноманіття матеріалів – типові вимоги для дільниці розкрою плитних матеріалів. І залежать усі ці показники лише від одного – якості дискової пилки.

Останнім часом компанія LEUCO перевела усю лінійку пилок для розпилювання плитних матеріалів Topline у низькошумне виконання NN-System. Унаслідок цього покращилася якість розпилювання, а рівень шуму зменшився приблизно на 4 дБ на неробочому ходу.

Головним завданням під час конфігурування тіла дискової пилки є зменшення коливань. Зниження шуму можна досягти у тому випадку, коли настає швидке «гасіння» коливань і стабілізація пилкового диску при зовнішньому імпульсі. Якщо після стуку по пилці чути лише глухий звук, то це означає, що така пилка мало вібрує. Для досягнення такого ефекту на диск пилки наносять спеціальний лазерний орнамент, додаткові компенсаційні прорізи та вальцювальні кільця. За допомогою сучасних методів розрахунку визначають геометрію компенсаційних прорізів і лазерних орнаментів, їхню кількість та розташування. Саме у цьому криється секрет, що відрізняє високоякісні пилки від інших.

Продуктивність – важлива характеристика пилок для розкрою

У компанії LEUCO подальше удосконалення дискових пилок для розкрою плитних матеріалів реалізували у контексті підвищення продуктивності (погонні метри пропилу) та якості різання. Удосконалено геометрію різання для одержання оптимальної комбінації , котра дала змогу при високій якості різання і збереженні продуктивності обробляти як одну, так і кілька плит у пакеті. З метою підвищення продуктивності пилок за погонними метрами пропилу використовують новий різальний матеріал LEUCO Board 03 plus, перевагами якого є:

 • збільшення стійкості до 30%;
 • відсутність зламаних зубів незважаючи на екстремальну зносостійкість твердого сплаву.

Збільшення зносостійкості інструменту пов’язане не лише зі застосуванням нового різального матеріалу, а й із загостренням. У процесі загострення LEUCO зменшує шорсткість поверхні зубів і таким чином значно покращує зносостійкість інструмента.

Нині LEUCO виготовляє високопродуктивні алмазні пилки NN-System діаметром до 450 мм. Щоб досягти високої якості різання під час розпилювання покритих шпоном або іншими декоративними матеріалами плит, слід забезпечити злагоджену роботу основної і підрізної пилок. Зважаючи на це, разом із покращенням пилок основних пилок удосконалюють й підрізні. Найліпшого результату різання досягають при такій геометрії зуба:

 • конічний плоский для універсального підрізання ламінованих плит;
 • конічний зміннокосий WS – для шпонованих плит;
 • конічний дуплоподібний (по задній грані), що забезпечує високу якість розпилювання плит з будь-яким покриттям.

Зменшення шуму підрізних пилок на 6 дБ, як і в основних, досягли завдяки зміні геометрії міжзубної впадини.

Отож, якщо ви зайдете на розкрійну дільницю меблевого або деревообробного цеху і не почуєте там характерного свисту пилок – знайте, це не ілюзія, просто там працюють дискові пилки серії «NN-System».

Дискові пилки для форматного розкрою

LEUCO Speedcut Plus

Ці потужні пилки призначені для пакетного розпилювання плитних матеріалів з великою продуктивністю. Мінімальний діаметр пилки цієї серії становить 480 мм, а максимальний – 730 мм. Максимальна висота пропилу – 215 мм.

LEUCO Unicut Plus

Мультифункціональні пилки, що призначені для застосування на розкрійних центрах. Вони гарантують високу якість різання як при пакетному, так і при одиничному розпилюванні. Діаметр пилок –  від 350 до 450 мм. Максимальна висота пропилу – 80 мм.

LEUCO Unicut G5

Дискові пилки цієї серії  призначені для високоякісного розпилювання фанери, столярних плит, покритих шпоном або іншими декоративними матеріалами плит, легких стільникових плит. У випадку останніх перевагою Unicut G5 є дуже малий тиск на розпалюваний матеріал. Діаметр пилок 350–450 мм. Програму підрізних пилок зі змінним конічним зубом, що підходять до основних, доповнено пилками з пропилом від 4,0 до 4,8 мм.

LEUCO Black edition power

Це спеціальна серія пилок з найновішою захисною поверхнею. В асортименті –  два види підрізних пилок, що підходять до основних. Переваги:

 • знижений рівень шуму і вібрації;
 • стабільний, посилений корпус пилки товщиною 2,5 мм;
 • лазерні орнаменти, що зменшують шум і вібрацію;
 • висока стійкість до корозії і мала адгезія;
 • зуби виготовлено із високоякісного субмікронного твердого сплаву;
 • удосконалена асиметрична геометрія.
Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь