Юрій Болоховець доповів Володимиру Зеленському про результати роботи ДП “Ліси України”

260 Views
Фото: Офіс Президента

Під час наради на Волині т. в. о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрій Болоховець доповів Президенту України Володимиру Зеленському про результати та показники роботи ДП “Ліси України” за перше півріччя.

Про це керівник ДП “Ліси України” повідомив у Facebook.

“Нам вдалося не лише централізувати управління, але й провести детінізацію, в рази збільшився рівень прибутку підприємства. – зазначив у дописі Юрій Болоховець. – З’явилися можливості для масштабних інвестицій у розвиток регіонів, підвищення протипожежної безпеки, надання великої допомоги Силам оборони України. Під час війни ми успішно продовжуємо виконання програми Президента України «Зелена країна».

Роль та місце лісової галузі зростає як на Волині, та і по всій країні. В умовах просідання багатьох інших галузей, ми зберегли робочі місця, підвищуємо зарплати та відрахування до місцевих бюджетів.

Зупинятися на досягнутому не збираємося. Дуже важливо завершити реформування, провести корпоратизацію, що відкриє можливість для залучення потужних зовнішніх інвестиції. Лише так зможемо ефективно у повній мірі розкрити потенціал галузі”.

Поширити статтю