Юрій Болоховець: “Потенціал української деревообробки величезний, і лісівники як ніхто зацікавлені у розвитку переробного сегменту”

95 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Напрями розвитку лісової галузі, взаємодію між лісівниками і учасниками ринку обговорювали на виставці деревообробного обладнання LISDEREVMASH, яка відкрилася у Києві.

Про це повідомив т. в. о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook.

“Потенціал української деревообробки величезний, і лісівники як ніхто зацікавлені у розвитку переробного сегменту. Адже саме деревообробники формують попит на нашу продукцію. Тому ми системно створюємо умови для розвитку ринку та залучення інвестицій у галузь”, – написав він.

У своєму дописі керівник ДП “Ліси України” зауважив, що за останній рік правила гри у лісовій галузі стали прозорими та прогнозованими.

Фото: Facebook Юрія Болоховця

“Ми не просто перейшли на стовідсоткову реалізацію пиломатеріалів через біржові аукціони. Система торгів відкалібрована таким чином, що вільний та конкурентний доступ до деревини міг отримати, як великий, так і малий бізнес.

Ми адаптуємо нашу пропозицію під запит споживача. Ціну на ресурс тепер формує ринок. Запроваджені біржові інструменти, які дозволяють під час торгів як збільшувати, так і зменшувати запропоновану вартість лоту.

Посилена відповідальність за виконання контрактів.

Як і обіцяли, почався процес продажу з аукціонів Фонду державного майна України державних деревообробних виробництв. Вся галузь має працювати абсолютно в однакових умовах.

Посилена боротьба з незаконними рубками та тіньовим сектором, який не лише завдає збитків бюджету, але й створює конкуренцію та дестабілізує ринок. На жаль, у цьому напрямі зусиль ДП “Ліси України” замало. Крім нас на ринку є також інші лісокористувачі.

Дякую організаторам заходу за можливість поділитися з учасниками ринку нашим баченням розвитку галузі. «Ліси України» відкриті до конструктивного діалогу з бізнесом. Лише спільними діями зможемо досягти результату”, – написав Юрій Болоховець.

Поширити статтю