Юрій Болоховець: Реалізація необробленої деревини – майже 5,1 млрд грн

58 Views
Фото: Facebook Юрія Болоховця

Реалізація необробленої деревини ДП “Ліси України” у першому кварталі 2024 року становить майже 5,1 млрд грн. Це на на 1,2 млрд грн більше, ніж у першому кварталі 2023 року.

Про це повідомив генеральний директор ДП “Ліси України” Юрій Болоховець у Facebook.

Також він поінформував у своєму дописі, що сплата податків підприємством зросла на понад 850 млн грн, а прибуток до оподаткування збільшився до майже 1 млрд грн.

“Серед негативних факторів, які позначилися на результатах — блокада західних кордонів. Дорога експортна логістика стала ще дорожче, що вдарило як по переробникам, так і по лісівниках. Серед позитивних факторів – закриття лісгоспних цехів переробки”, – написав Юрій Болоховець.

Утримання їх в ринкових умовах не мало сенсу, каже гендиректор ДП “Ліси України”. На його думку, роздержавлення ринку переробки посилило конкуренцію, прозорість, значно зменшило корупційні ризики.

Також Юрій Болоховець попередив, що більш відчутно відмова від лісгоспної переробки позначиться на економічних показниках підприємства у другому-третьому кварталі цього року, та пообіцяв розповісти трохи згодом про результати роботи з охорони та захисту лісу і лісокультурної кампанії.

Поширити статтю