Юрій Дюг: «Інформація про обсяги продажу деревини має бути публічною на сайті ДП «Ліси України»

64 Views
Фото: Facebook Wood industry UA

Координатор платформи економічного розвитку Wood industry UA Юрій Дюг акцентував на необхідності оприлюднення на сайті ДП «Ліси України» інформації про планові обсяги заготівлі деревини та плани та графіки її продажу.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці платформи економічного розвитку Wood industry UA.

Як йдеться у дописі, Юрій Дюг взяв участь у «Діалогах із бізнесом», які провела ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» спільно з ДП «Ліси України», де акцентував на необхідності оприлюднення на сайті ДП «Ліси України» інформації про планові обсяги заготівлі деревини та плани та графіки її продажу. Зазначається також, що онлайн-обговорення стосувалися теми «Сегмент дрова ПВ: плани на 1 квартал 2024 року».

«Насправді в деревообробного бізнесу виникає багато запитань щодо таких даних. Тим більше, вони не є якоюсь таємницею, навпаки це в площині публічності. Тому було б дуже добре та зручно, якби на сайті ДП «Ліси України» у формі таблиць регулярно з’являлася актуальна інформація, зокрема, щодо цін на деревину, її видів, обсягів продажу, планових заготівель. Бажано, щоб це були детальні дані по філіях. Таким чином бізнес ліпше орієнтувався б у цих речах. Така новація ефективно спрацювала б в управлінні індустрією в цілому», – сказав координатор платформи економічного розвитку Wood industry UA.

Поширити статтю