Зробіть крок, щоб стати компанією майбутнього!

Традиційно наприкінці весни у Львові відбувається знакова подія – спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «ДЕРЕВООБРОБКА». Завдяки високому авторитету, що його виставка зміцнює з року в рік, галузеві підприємства цінують свою присутність на заході, адже це важливий крок на шляху до побудови успішної й ефективної компанії.

Про асортимент представлених експозицій, супутні заходи, підготовчі роботи та важливість виставки для галузі загалом і кожного зокрема говоримо з Андрієм Стегурою, президентом ПрАТ «Гал-ЕКСПО».

– Андрію Васильовичу, до виставки залишилося небагато часу, тож підготовчі роботи, мабуть, на фініші?

– Готуватися до основної галузевої виставки 2017 року, яка, до речі, особлива – 20 ЮВІЛЕЙНА, ми почали ще торік. Вдале проведення минулорічної виставки спонукало нас як організаторів до ще більшої відповідальності за цьогорічний захід. Відповідно, з кожним днем підготовка набирала і набирає обертів. Охочих взяти участь у виставці надзвичайно багато. На жаль, не всіх ми змогли розмістити, адже місце в залі обмежене, та й з відкритим майданчиком теж чимало труднощів. Однак заплановано низку активних заходів, презентацій найсвіжіших ринкових новинок та іноземних брендів як з боку постійних учасників, так і серед нових компаній. Щодо останніх, хочу відзначити такі: «ANNA BP» SP. Z O.О, «FANUM SP. J.», «REMA» S.A., «FINK SRL WOODWORKING TOOLS», !RESBUD MAREK DUDA PUHP», «KATRES S.R.O. » «VALMAGGI CALDAIE SRL», «СOSTRUZIONI NAZZARENO SRL», «TERMOLEGNO SRL», «SORMEC 2000», «TECNO AZZURRA SRL», «PROMINFO FINISHING», «ЗАВОД КОБЗАРЕНКА», ТОВ «ЛАКОФАРБОВИЙ ЗАВОД «АВРОРА», «КОРПОРАЦІЯ ПОЛІФАСАД», ТОВ «ДНІПРОЕНЕРГОСТАЛЬ», ТОВ «РТІ ГРУП», «ПРОМТЕХ-МАЙСТЕР», «БОНЕНКАМП», «ОТТЕНСТЕН УКРАЇНА ЛТД», «АЛЛОРІ», «КІВШСЕРВІС», «ЛІНЕАР», «ЗАВОД ESKARO УКРАЇНА».

– Чи можете відобразити цей значний інтерес у цифрах?

– Так, звичайно. Наведу лише основні показники цьогорічної виставки, а саме:

  • 150 компаній учасниць;
  • 410 брендів з 25 країн світу;
  • 23% нових компаній з України, Польщі, Німеччини, Італії, Латвії, Естонії, Словенії, Австрії.

– Що відвідувач «ДЕРЕВООБРОБКИ» зможе побачити «на живо»?

– Відвідувач зможе побачити оброблювальні центри, яких раніше в Україні не презентували, найсучаснішу техніку для лісового господарства від провідних європейських гравців. Окрім того, цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації чинних лісопиляльних цехів і деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та витратних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва, чималий асортимент високоякісної лакофарбової продукції для різних сфер застосування та багато іншого. Як кажуть у народі, краще раз побачити, ніж сто разів почути.

Широкий спектр знань, що його пропонують спеціалістам експоненти виставки «ДЕРЕВООБРОБКА», робить захід унікальним комплексним інструментом, який дає шанс всім відвідувачам створити потужний бренд, скориставшись новітніми технологіями та знаннями для досягнення конкурентної переваги на ринку.

– Напевно, весь цей комплекс будуть супроводжувати й тематичні заходи?

– Ми завжди приділяли велику увагу організації таких цікавих заходів під час виставки. Не стане винятком й цьогорічна ювілейна «ДЕРЕВООБРОБКА» ‒ буде чимало супутніх заходів, зокрема, це:

  • Конференція «Можливості використання інструментів закупівельної групи при закупівлі круглих лісоматеріалів для деревообробників та спільної реалізації меблів для українських виробників»;
  • Засідання Української Асоціації Деревообробного Обладнання;
  • Інформаційний семінар «FSC як інвестиція у ваше майбутнє», де будуть розкриті такі теми:

а) перспективи FSC-сертифікації для деревообробних компаній;

б) використання інформаційних продуктів FSC для бізнесу;

в) аналіз розвитку FSC-сертифікації в Україні;

г) значення бренда FSC на міжнародному та внутрішньому ринках.

  • Нон-стоп презентації новинок;
  • Конкурси та розіграші цінних подарунків;
  • Продовження соціального проекту «Покоління для Покоління»;
  • Чимало сюрпризів…

– Експозиція – насичена, супутні заходи – цікаві… Напевно всім, хто працює в галузі, варто відвідати такий захід?

– Виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» – це важливий крок на шляху до того, щоб стати компанією майбутнього. Тож щоб зрозуміти останні тенденції у деревообробній галузі, оновити свої знання, налагодити нові контакти, здобути натхнення та безліч нових ідей, слід відзначити у календарі виставку «ДЕРЕВООБРОБКА» як подію, котру варто обов’язково відвідати, особливо коли вона 20 ЮВІЛЕЙНА! Час проведення виставки: 30 травня – 2 червня. Місце: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ВЦ «Південний-ЕКСПО».

Ми докладаємо багато зусилля задля того, щоб цьогорічна виставка «ДЕРЕВООБРОБКА 2017» була успішною як для учасників, так і для відвідувачів, а результатом її роботи стали взаємовигідні контракти, домовленості та контакти, що стимулюватимуть подальший розвиток як окремих підприємств, так і загалом деревообробної, меблевої та лісової галузей України.

Поширити статтю