Автоматичний контроль та вимірювання пилок

Процес обробки деревини не повинен порушуватися внаслідок поганої роботи інструменту. Для забезпечення цього необхідний точний контроль якості інструменту.

SawControl 800V2 pro – це автоматична система контролю та вимірювання для циркулярних пилок діаметром від 200 до 800 мм, яка допоможе у цьому.

Різноманітні редукційні кільцеві елементи закріплюють пилки на фланці SawControl 800V2 pro за допомогою магнітів для вимірювання таких параметрів під час огляду зубів пиляльного полотна: переднього кута зуба, кута зниження вершини зуба, тангенційного заднього кута, кута радіального зазору, геометрії зуба, кута нахилу, міжзубної впадини, товщини пилки, довжини і ширини зуба, а також відхилення зовнішньої частини дискової пилки від площини при обертанні.

У запатентовану чотирикамерну систему SawControl 800V2 pro інтегрований метод вимірювання осі, тангенціальних та радіальних кутів, який не потребує внесення змін вручну у конфігурацію. Оптичні спотворення також виправляють за допомогою програмного забезпечення. Дані вимірювання призначаються відповідній групі зубів завдяки інтелектуальному виявленню геометрії, а порушення виділяються швидко і легко завдяки чітко структурованій побудові звітності. Діаметр пиляльного полотна визначається автоматично при запуску. Завдяки вбудованому калібрувальному диску система повністю автоматична і відповідає стандартам ISO. Виробники рекомендують здійснювати цей процес один раз на семестр.

Mit Saw Control präsentiert iBlade auf der Ligna ein neues Vermessungssystem für Kreissägeblätter

Додатково на пристрій можна встановити маркувальну систему. Вона дасть змогу безконтактно маркувати чорнилом різних кольорів металеві поверхні зубів та пилки. Можна це робити як на пилках, що рухаються, так і на нерухомих. Маркувальна система складається в основному з блока керування, системи подавання чорнила та маркувальної головки.

Ще один опційний додаток – тримач стрічкової пилки, розроблений для її остаточної перевірки. Його прикручують до стандартного тримача. Для вимірювання котушки стрічкової пили відокремлюють шматочок розміром 15-20 см і прикріплюють до тримача стрічкової пилки. Програмне забезпечення S.A.M знаходить стрічкову пилку і автоматично налаштовується паралельно до осі. Завдяки запатентованій позиції камери всі необхідні кути розпізнаються і таким чином повністю автоматичну підсумкову перевірку пилки можна задокументувати.

Для вимірювання малих дискових пилок, таких як підрізні або ручні пилки з SawControl, розробили так званий «Малий детектор». Він слугує для подовження лінійної осі до діаметра осі обертання таким чином, щоб не було зіткнення з захисним корпусом. Кріплення дає змогу вимірювати дискові пилки діаметром 100-200 мм, а замінити його можна за допомогою кількох рухів.

Поширити статтю