Чим “беруть” польські виробники вікон закордонні ринки

124 Views
Фото: "Віконний консалтинг"

Експорт польських столярних виробів продовжує зростати, але в останні місяці його динаміка була нижчою. Тим часом, закордонні продажі становлять важливу частину доходів компаній польської столярної галузі. А є й ті, для кого це єдиний напрямок.

Про це пише “Віконний консалтинг” і зазначає, що така ситуація змушує задуматися про переваги польських компаній за кордоном, про які “Віконний консалтинг” вирішив розпитати безпосередньо у керівників польської столярної галузі.

Так, у коментарі “Віконному консалтингу” Гжегож Ратайчак , член правління Krispol, розповів, що польські виробники швидко пристосовуються до мінливих умов – як через нормативні акти, так і через очікування споживачів.

“Наша галузь також характеризується креативністю та старанністю – і це детермінанти успіху, які, на мій погляд, все одно визначатимуть конкурентоспроможність за кордоном, – сказав Гжегож Ратайчак – Важлива також цінова привабливість. Ми все ще маємо трохи нижчу вартість праці та комплектуючих порівняно з іноземними виробниками. Польща здатна запропонувати високоякісну продукцію за привабливими цінами, що приваблює клієнтів з-за кордону”.

Даніель Горальчик , комерційний директор Stollar Systemy Okienne, теж вказав на адаптацію до мінливих потреб клієнтів та наголосив, що адаптація до ринкових умов, включно з перевагами споживачів і правилами будівництва, важлива в окремих країнах.

“Одним із найважливіших факторів є збереження високої якості продукції при збереженні конкурентоспроможних цін, що досі було сильною стороною польських продуктів на міжнародних ринках. Інновації та технологічний розвиток – це аспекти, які дозволяють нам виділитися на зовнішніх ринках” – наводить слова Даніеля Гуральчика “Віконний консалтинг”.

На думку власника Abakus Okna Марека Пожецкі можна зосередитися на впровадженні інноваційних продуктів, але також запропонувати цілу низку додаткових цінностей: захист від сонця, комах, радіації, смогу тощо.

“Ми можемо зосередитися на безпеці столярних виробів, зручності використання та сумісності з системами розумного дому. Звичайно, ми також робимо внесок в екологію – наприклад, пропонуючи рішення, які захищають птахів від зіткнень з великим склінням, а також модифікуючи виробничі процеси, щоб зробити їх екологічно чистими”, – зазначив Марек Пожецкі у коментарі “Віконному консалтингу”.

Поширити статтю