Для загострювання та розведення стрічкових пилок – комбінований пристрій Wood-Mizer BMST50

150 Views
Фото: Wood-Mizer

Поєднавши дві операції в одному верстаті, компанія Wood-Mizer запропонувала рішення для деревообробників, які хочуть самостійно обслуговувати стрічкові пилки. BMST50 – це комбінований пристрій, який ефективно і недорого загострює пилки та здійснює їх розведення. Окрім того, цей пристрій займає мало місця, адже для нього потрібний стіл або лавка.

Верстат для загострювання та розведення BMST50 є обладнанням «два в одному», призначеним для виконання обох операцій з обслуговування пилок – саме тому його часто називають пристроєм Sharp’n’Set. Це хороше рішення для невеликих деревообробних підприємств, оскільки вони можуть обслуговувати свої стрічкові пилки самостійно і недорого, бо не потрібно купувати два окремих верстати – один для загострювання та інший – для розведення пилок, що особливо важливо, якщо простір у цеху обмежений.

Верстат для загострювання та розведення пилок Wood-Mizer BMST50 – це простий у використанні пристрій з ручним керуванням, який скорочує витрати на підготовку стрiчкового полотна до роботи. Користувач керує верстатом за допомогою двох важелів: один використовується для переміщення пилки вперед, а інший – для загострювання або розведення зубів. Перемикання пристрою з однієї операції на іншу виконується швидко та просто. BMST50 сумісний із стрічковими пилками завширшки 32 мм і підходить для більшості типів стрічки та профілів зуба Wood-Mizer.

BMST50 у стандартній комплектації оснащений опорами для пилки, які фіксують її під час загострювання. Оператор може регулювати тиск на пилку, а також відстань від загострювального диска до пилки. Крім того, є легко регульовані тумблери індексації зубів для точного налаштування загострення, ручка регулювання позиціонування для різної ширини пилки і регулювання точки розведення зубів. Верстат BMST50 постачається з калібрувальним пристроєм для перевірки повторюваності та точності розведення зубів.

Пристрій Sharp’n’Set потрібно встановити на стабільну та рівну поверхню, наприклад, на стіл, стенд або стільницю робочого столу. Завдяки компактним розмірам 50 см х 50 см його можна розмістити практично в будь-якому кутку виробничого приміщення. Пристрій працює від електродвигуна постійного струму 12 В з можливістю апгрейду до блоку живлення змінного струму 230 В.

Пристрій BMST50 використовує загострювальний диск CBN, розроблений для швидкого та ефективного загострювання стрічкових пилок. Поверхня загострювального диска CBN – це надабразивний матеріал, який ефективно загострює без швидкого затуплення чи перегріву. Пристрій BMST50 використовує диск CBN шириною 127 мм (5 дюймів), для роботи якого потрібна шліфувальна олія. Щоб зробити загострювання пилки максимально ефективним, загострювальні диски CBN доступні в кількох профілях: майстер-заточник повинен використовувати диск CBN з профілем, який збігається з профілем зубів стрічкової пилки.

Для найкращої роботи пилки зуби повинні бути відповідним чином загострені та розведенні. З кожним загострюванням розведення зубів зменшується, і його потрібно виправити. При розведенні зубів необхідно слідувати схемі «ліворуч-праворуч-прямо»: зуби, розведені ліворуч і праворуч, призначені для різання деревини, а прямий – для видалення тирси з пропилу. Для розпилювання твердої деревини зуби пилки розводять на меншу величину, а для м’якої – на більшу.

Wood-Mizer постачає пристрій BMST50 з 1 роком гарантії та повною технічною підтримкою протягом та після цього періоду. Пристрій готовий до роботи відразу після розпакування.

За матеріалами Wood-Mizer

Поширити статтю