ДП “Ліси України” та Асоціація міст України підписали меморандум про співпрацю

72 Views
Фото: Facebook ДП "Ліси України"

ДП “Ліси України” та Асоціація міст України підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає взаємовигідне довгострокове співробітництво, що буде спрямоване на поєднання спільних зусиль задля сприяння розвитку ефективного управління лісовими ресурсами держави та територіальних громад.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ДП “Ліси України”.

Як повідомив керівник ДП “Ліси України” Юрій Болоховець, у центрі уваги – відновлення лісів, що постраждали від бойових дій, збереження самосійних лісів, організація діалогу для вирішення спірних питань між підприємством та місцевими громадами

Зазначається також, що надзвичайно важливо спільно з громадами працювати над збереженням самосійного лісу, адже цей ліс – унікальний та природний. Він виріс на землях сільськогосподарського призначення, тому раніше підлягав знищенню. Проте зараз існують законні інструменти, які дозволяють його зберегти (Закон України №5650).

“Сподіваюся, спільні заходи ДП та АМУ збільшать кількість громад, які прийняли рішення передати залісені ділянки у лісовий фонд. Збереження самосійного лісу має не лише екологічний аспект. Це збільшення податків у місцевий бюджет, створення нових робочих місць. Тож від збереження лісу виграє і держава, і громада”, – підкреслив Юрій Болоховець.

Поширити статтю