УАМ організовує повторну торгову місію до Великобританії

74 Views
Фото: УАМ

Як показала минула торгова місія до Лондона, українські виробники меблів на замовлення мають великий потенціал на ринку Великої Британії, зазначають в Українській Асоціації Меблевиків (УАМ). Переговори підтвердили, що ціна українських продуктів і термін виконання замовлень є унікальною пропозицією серед місцевих компаній. Як повідомляє УАМ, учасники минулої торгової місії вже отримали запити на проєкти в Великій Британії, а деякі навіть – перші невеликі замовлення, які є першим кроком у підкоренні меблевого ринку Великої Британії.

Побачивши успіх першої торгової, УАМ за потужної підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» організовує повторну місію до Великої Британії у вересні 2023 року в рамках виставки London Design Fair.

Основні цілі місії:

  • знайти нових покупців українських меблів;
  • продемонструвати українську меблеву продукцію в рамках виставки London Design Fair 2023 – головної дизайнерської виставки в Лондоні, яка проходить під час Londin Design Festival;
  • налагодити B2B контакти в бізнес-секторі;
  • дослідити тенденції ринку та світові тренди дизайну;
  • представити можливості українського меблевиробницвта та дизайну;
  • покращити бренд українських меблевих компаній;
  • популяризувати Україну, як перспективного партнера в сфері омеблювання різноманітних об’єктів;
  • підвищити обізнаність про український бізнес та Україну в цілому;
  • продемонструвати позитивний імідж України, як торгового партнера.

Стати учасником London Design Fair – це реальна можливість зробити собі ім’я та заявити про себе в професійному дизайн середовищі та створити відносини, які призведуть до співпраці та контрактів, наголошують в УАМ та розповідають, що збираються поєднати формати B2B-зустрічей з демонстрацією стенду, де учасники зможуть показати предмети зі своїх колекцій, які найбільш підходять для ринку Великої Британії. 

Також в УАМ розповідають, що спільний бренд українських меблів і дверей FURNITURE OF UKRAINE вже став справжнім відкриттям для лондонської публіки під час квітневої місії до Лондона, а українські меблі зібрали багато схвальних відгуків. Засновник виставки London Design Fair Джиммі Макдоналд прокоментував побачене так: “Мене дуже вразила політика контенту деяких брендів, які я бачив тут сьогодні, і я вважаю, що у цих брендів є дуже великий потенціал для роботи на ринку інтер’єрів у Великобританії, і я сподіваюся, що це створить міст між Україною і британською індустрією дизайну інтер’єру”.  

В УАМ зауважують, що після завершення минулої місії отримали понад тисячу контактів потенційних клієнтів для українських виробників. Ці контакти стануть основою для підготовки до повторної місії у вересні. Учасники самостійно працюватимуть з цими контактами та організовуватимуть зустрічі окрім виставкових активностей.

Отож, дати торгової місії:  21 – 24 вересня 2023 року. Участь у місії візьмуть 20 учасників, яким буде запропоновано два варіанти участі: участь в національному стенді зі своїм предметом меблів + В2В зона для перемовин або участь в національному стенді лише у В2В зоні для перемовин.

Детальніше довідатися про торгову місію, ознайомитися із критеріями, яким має відповідати компанія для того, щоб взяти участь у відборі, та заповнити анкету для участі у відборі можна за наступним посиланням.

Поширити статтю