Експорт промислових дров: ДП «Ліси України» вже відправило перші партії

55 Views
Фото: Facebook ДП «Ліси України»

З 1 квітня ДП «Ліси України» почало реалізацію дров промислового використання для експортерів – як резидентів, так і нерезидентів України. З початку квітня держпідприємство вже організувало відправку за кордон понад 13,4 тис. м3 таких дров.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДП «Ліси України» .

Експортні операції стосуються лише дров промислового використання, нагадують у держпідприємстві.

«Першочергово сировиною забезпечується внутрішній ринок. Непродані на загальних аукціонах обсяги виставляються на додаткові торги, в яких можуть приймати участь експортери», – зазначає директор департаменту з продажів «Ліси України» Олексій Кураков.

Повідомляється, що держпідприємство не лише реалізує лісоматеріали, але й надає покупцям додаткові послуги – доставку, завантаження у вагони, митне оформлення.

«Комплексна послуга спрощує експортні операції для бізнесу та збільшує попит на продукцію ДП», – пояснює Олексій Кураков.

Запас як промислових, так і непромислових дров на складах ДП «Ліси України» достатній, кажуть у держпідприємстві і нагадують, що «непромислові» дрова для опалення, як і зазвичай, реалізуються населенню або у господарствах, або через електронний майданчик ДроваЄ. В наявності дрова будь-яких порід.

Також у ДП «Ліси України» повідомили, що вартість паливних дров для населення у першому кварталі 2024 року, порівняно з третім та четвертим кварталом минулого року, знизилась.

Поширити статтю