Екзотичні породи для деревини для вашого будинку

Деревина завжди вражала своєю неповторністю та здатністю створювати затишок в особистому просторі людей. І навіть тенденції сучасного світу непідвладні красі й унікальності природних матеріалів. Компанія «Праліс» допоможе Вам знайти свою частинку унікальності та комфорту завдяки екзотичній деревині, котру Ви зможете підібрати до свого стилю і смаку.

В асортименті компанії «Праліс» − ексклюзивні та екзотичні породи деревини, натуральний шпон, терасна дошка, дерев’яні фасади, термодеревина, брус віконний, меблеві щити та супутні матеріали. Ми – одне з небагатьох українських підприємств, яке постачає якісний масив екзотичних порід деревини та натурального шпону цінних порід. Також ми пропонуємо вироби із термодеревини та місцевої деревини: терасні дошки, меблеві щити, планкен та інші вироби.

Облаштувати інтер’єр та екстер’єр своєї домівки Ви завжди зможете з продукцією нашої компанії. У нас ви знайдете натуральний шпон для оздоблення ексклюзивних меблів або елементів декору. Текстури унікальних порід тінео, зебрано, палісандра та іншої екзотичної деревини внесуть свіжість та оригінальність у ваш простір. Масив екзотичних порід з різних куточків світу допоможе поєднати сучасність і класику. Саме в нас можна придбати різнобарвну деревину амазака, непередбачувану палітру візерунка етімо, більш класичні і суворі тони горіха американського та багато інших цікавих і неповторних порід.

Як альтернативу використанню масиву деревини ми пропонуємо різноманітні екзотичні породи натурального шпону. Основною перевагою шпону порівняно з суцільною деревиною є його вартість. Завдяки тому, що шпон є тонко нарізаною деревиною, зберігаються усі її естетичні характеристики, неповторний малюнок текстури, різнобарвність кольорів екзотичних порід та ексклюзивність самого виробу. Надзвичайно елегантно виглядають вироби з використанням шпону родини палісандрових, Black Rose, сантос, ельдорадо, горіха сатинового, горіха болівійського. Неповторні текстури зебрано та тінео привертають увагу до виробів, декорованих цими матеріалами.

Окремим напрямом створення затишку і комфорту є облаштування терас, прибудинкових територій та фасадів приватних будинків. Компанія «Праліс» пропонує різноманітні вироби з деревини для оформлення цих ділянок вашого простору. У нас ви зможете придбати терасну дошку з термоясена та деревини кумару, що дасть змогу отримати незабутні відчуття під час проведення вільного часу на власній терасі з якісним покриттям. Унікальність вашого будинку посилить дерев’яний фасад з термодеревини або кедра.

Широкий вибір екзотичних натуральних шпонів, екзотичної деревини, термодеревини, супутніх та конструкційних матеріалів для вашої домівки ви завжди можете знайти на нашому сайті або безпосередньо в нашому магазині.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь