Визнана якість – вже 2 роки в Україні

119 Views

Компанія ТОВ «Максимер» була заснована як представник іноземної деревопереробної компанії на території країн СНД та Європи. В процесі розвитку компанія трансформувалася в самостійне виробництво лісопереробного обладнання і нині пропонує деревопиляльні верстати та відповідне обладнання внутрішньоцехової навколоверстатної механізації, комплексні лісопиляльні лінії, які підбирають відповідно до вимог замовника.

У 2016 році на території України компанія ТОВ «Максимер» успішно налагодила та започаткувала виробництво лісопиляльного устаткування торгової марки «SKYWOOD» за інноваційною технологією. За 2 роки роботи верстати «SKYWOOD» здобули широке визнання у деревопереробній галузі, а завдяки колірному рішенню почали вигідно вирізнятися серед пропозицій конкурентів.

Верстати й устаткування марки «SKYWOOD» виробляють з імпортних комплектуючих, рекомендованих до встановлення провідними європейськими інженерами. Команда «Максимер» – це досвідчені висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання та атестування у професіоналів.

Верстати й устаткування марки «SKYWOOD» застосовують на лісопиляльних підприємствах, для виробництва високоякісних пиломатеріалів для житлового будівництва, палетної та тарної дошки. Деревопиляльні верстати призначені для поздовжнього розпилювання колод, переробки обаполу та виробництва обрізних пиломатеріалів.

Все устаткування «SKYWOOD» вирізняється високою продуктивністю за мінімальних енерговитрат. Якість і характеристики верстатів відповідають кращим європейським аналогам при значно меншій вартості.

Окрім того, компанія ТОВ «Максимер» забезпечує встановлення, пусконалагодження, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування устаткування «SKYWOOD», у тому числі постачання запасних частин. Залежно від комплектації ліній гарантійне обслуговування верстатів становить від 6 до 24 місяців. У разі поломки фахівці компанії ТОВ «Максимер» швидко визначать та усунуть проблему на місці. За потреби замінять запасні частини, що вийшли з ладу, та зроблять тестовий запуск і перевірку всієї лінії. Після закінчення гарантійного терміну ТОВ «Максимер» здійснює сервісне обслуговування обладнання та замінює комплектуючі на бажання клієнта.

Компанія постійно удосконалює та модернізує обладнання, яке випускає, застосовує нові інженерні рішення. Також ТОВ «Максимер» має низку патентів і є власником торгової марки «SKYWOOD».

Компанія ТОВ «Максимер» має представництва в Республіці Білорусь та Польщі і активно бере участь як у внутрішніх, так і в міжнародних виставках. Так, у 2016 році компанія брала участь у виставках «Деревообробка 2016» (м Львів), «Лісдеревмаш» (м Київ), у 2017 році – в «LIGNA» (м. Ганновер, Німеччина), «DREMA» (м. Познань, Польща), «Лісдеревмаш» (м. Київ).

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *