Фонд солідарності лісівників та деревинників світу з Україною

211 Views

Ми, команда всеукраїнської галузевої газети «Деревообробник», після 22 успішних років видання газети, скерували свої зусилля на створення асоціації «Інститут розвитку лісівництва і деревинництва» (ІРЛІД), яку зареєстрували у січні 2022 року. Головною місією ІРЛІД ми бачили формування сприятливого середовища для лісівництва та деревинництва в Україні. Було ще багато цілей, багато планів….

Але 24 лютого 2022 року наше життя змінилося. Усі мирні плани нам довелося відкласти через повномасштабну війну. Але ми обов’язково повернемось до реалізації наших планів одразу після нашої перемоги. А поки ми зосередились на тому як допомогти сім’ям та бізнесу у нашій галузі, які постраждали від агресії Росії.

Саме тому ми ініціювали створення Фонду солідарності лісівників та деревинників світу з Україною  (#woodworkers&foresters4Ukraine). З перших днів війни наша команда отримувала безліч телефонних дзвінків від наших колег та друзів з-за кордону з питанням як допомогти, куди перерахувати кошти, що нам потрібно, з пропозиціями прихистку. Тому ми вирішили скоординувати наші зусилля з іноземними галузевими медіа та асоціаціями для формування Фонду солідарності лісівників та деревинників світу з Україною.

Зараз ми активно працюємо з нашими партнерами, розміщуємо публікації, напрацьовуємо можливі формати підтримки. Будемо тримати Вас в курсі.

Тримаємо міцний тил і наближаємо перемогу разом!

💙💛Слава Україні!💙💛

P.s. Вподобайте сторінку ІРЛІД на Facebook, аби бути в курсі наших новин

Поширити статтю