Фрезер для замків Virutex FC 116U – система для виробництва коротких серій дверей і вікон

Система, яка полегшує ремонт і виробництво коротких серій дверей і вікон на замовлення.

Окрім широкого вибору вікон і дверей, який представляють на вітчизняному ринку великі виробники, популярними також є столярні вироби невеликих приватних фірм.

Іспанський VIRUTEX – виробник професійного електроінструменту, який має у своєму асортименті багато товарів для виробників та монтажників столярки. Широкий спектр рішень – це не тільки електроінструмент, а й  необхідні аксесуари для будь-якого виробництва дверей та вікон.

Спектр інструментів VIRUTEX, продуманий до дрібниць, створено для полегшення роботи і виробництва коротких серій дверей та вікон на замовлення, а також їхня реконструкція. Особливої уваги заслуговує фрезер для врізки дверних замків FC 116U, який на сьогодні є неперевершеним рішенням на ринку.

Можливості системи

Пристрій розроблений для швидкого фрезерування кишені під замок з максимальною глибиною 125 мм і висотою 177 мм. Діапазон змінних фрез –  діаметр від 16 до 30 мм – дає змогу монтувати будь-який замок, доступний на ринку.

Фрезер для замків оснащений системою кріплення безпосередньо до дверей, що дає змогу працювати у вертикальному і горизонтальному положенні.

Завдяки цьому фрезер для замків є мобільним і може виконувати кілька технологічних операцій безпосередньо у клієнта, наприклад, при монтажі столярних виробів.

Конструкція фрезера не пошкоджує поверхні дверей.

Напрямні, які копіюють висоту посадкового місця замка, дають змогу фрезерувати серію однакових отворів, що значно пришвидшує роботу. Це ідеальне рішення для малих і середніх виробників дверей на замовлення або коротких серій для підприємств, які не мають стаціонарних верстатів.

У комплект також входить шаблон UT 16I для свердління отвору під ручку і бічний замок.

Завдяки регулюванню положення шпинделя пристрій забезпечує можливість  фрезерування у дверях зі складним профілем. Змінні фрези з гвинтовим різьбленням на довгий стрижень зі спіральними каналами ефективно відводять стружку, а компактна конструкція і дерев’яна коробка роблять пристрій простим у транспортуванні.

Рішення компанії Virutex зацікавить широке коло професіоналів, які прагнуть розширити спектр своїх послуг та заощадити при цьому кошти фірми.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь