Фугувальні фрези SmartJointer airFace тепер доступні у менших розмірах

214 Views

Фугувальні фрези SmartJointer airFace від LEUCO із змінними різцями тепер доступні у менших розмірах. Це дає змогу підприємствам, які використовують менші типи верстатів, самостійно замінювати різці і таким чином робить їх незалежними від циклів обслуговування.

Фугувальні фрези SmartJointer airFace призначені для різних типів крайкооблицювальних верстатів, від малих до великих, а також із ручною подачею. Завдяки тому, що зараз LEUCO пропонує фугувальні фрези SmartJointer airFace діаметром від 70 мм, використовувати інструмент тепер можна і на менших моделях  крайкооблицювальних верстатів. Наприклад, нові розміри підходять для менших моделей машин від виробників EBM, HOLZ-HER та OTT.

Фрези SmartJointer airFace діаметром від 70 до 125 мм підходять для всіх типів крайкооблицювальних верстатів, як малих, так і великих. Для верстатів із ручною подачею підходять фрези діаметром 125 мм і робочою шириною від 43 до 64 мм.

Інструмент просто використовувати: різці можна легко замінити самостійно. Крім того, швидка заміна різців означає, що на одну машину достатньо одного набору інструментів, адже не потрібно відправляти інструмент у сервісний центр на загострювання. Після заміни різців роботу інструментом можна одразу продовжувати

Завдяки триточковій фіксації положення різців точно визначене. Тому подальше балансування не потрібне. Не потрібне також і регулювання машини після зміни різців.  Окрім того, таке точне позиціонування гарантує постійну високу точність фрезерування та постійний діаметр фрези, а осьовий кут 35 забезпечує відмінну якість обробки масивної деревини та плит на деревинній основі.

Ще одна перевага: різець і стружкова пазуха утворюють одну конструктивну одиницю і замінюються разом. В результаті полегшений алюмінієвий корпус інструменту має дуже тривалий термін служби і може використовуватися багаторазово.

За матеріалами LEUCO

Фото LEUCO

Поширити статтю