Рішення, розроблене для швидкості та високої продуктивності

197 Views

Саме так компанія Biesse позиціонує свій новий оброблювальний центр ROVER B FT HD та зазначає, що це – новий технологічний рівень ЧПК для нестингу.

ROVER B FT HD характеризують високі показники швидкості та прискорення. Продуктивність оброблювального центру збільшили на 40%. У Biesse зазначають, що з допомогою Rover B FT HD можна досягнути нових рівнів ефективності при використанні нестингу, а також визначити нові, компактніші та продуктивніші схеми розміщення обладнання. Високожорстка конструкція, потужніші двигуни та абсолютна синхронізація, робочі блоки із максимальною жорсткістю, висока ефективність герметизації робочого столу, потужні системи всмоктування, системи захисту і максимальна безпека – ось основні якості Rover B FT HD.

Обладнання призначене для компаній, які хочуть розвивати своє виробництво та покращувати робочі характеристики, максимально підвищуючи рівень продуктивності, ефективності та оптимізації при дотриманні всіх вимог техніки безпеки.

Високожорстка конструкція оброблювального центру з ЧПК дала змогу значно підвищити його робочі характеристики та виробничу потужність завдяки зростанню показників прискорення (на 100%) та швидкості (на 40%) у поєднанні із конфігураціями з подвійними робочими блоками.

Rover B FT HD має векторну швидкість більше 170 м/хв і максимальні показники прискорення у своєму секторі завдяки підвищенню потужності двигунів, приводів та трансмісій, які зменшують час на краях чи при реверсуванні значно скорочуючи час циклу.

Збільшені направляючі зубчастих рейок та шестерні для руху по осях Х та Y для досягнення максимальної швидкості та прискорення в цій категорії, дають оброблювальному центру більшу стабільність під час руху, збільшуючи рівень точності та якості обробки.

Абсолютної відсутності вібрації навіть при високошвидкісній обробці та на невеликих деталях вдалося досягнути завдяки  міцній конструкції основи, розрахованій на те, щоб витримати великі навантаження при обробці без погіршення якості виробу.

Кабіна, в якій знаходиться сам верстат, обладнана дверима, які можна повністю відкрити спереду для полегшення виконання ручних операцій. Великі оглядові вікна забезпечують безпосередню видимість та прямий контакт між оператором та оброблювальним центром.

Rover B FT HD добре інтегрується з низкою автоматизованих складських систем, автоматизованих систем завантаження/вивантаження та роботизованими системами, забезпечуючи високу гнучкість, максимальну ефективність та простоту використання.

Роботизоване рішення для автоматизації виробництва

Висока герметичність робочого столу

На всіх поверхнях FT Biesse використовується багатозонна технологія із ділянками концентрування вакууму, призначена для підтримки найбільш часто використовуваних в світі субформатів панелей.

ROVER B FT HD має новий неперервний робочий стіл із фенолу із матрицею високопотокового розподілу вакууму. Секції вакуумних потоків збільшені на 300%.

Свердлильні головки

Робочі блоки характеризуються максимальною жорсткістю та гнучкістю. Завдяки оснащення верстата подвійною конфігурацією вдалося значно збільшити продуктивність та покращити його робочі характеристики.

Свердлильна головка BHZ22 призначена для максимальної потужності свердління за технологією нестингу в подвійних конфігураціях. Виробник зазначає, що вона характеризується максимальною продуктивністю в своїй категорії.

Свердлильна головка BHC42 з автоматичною змазкою, рідинним охолодженням та спеціальною системою всмоктування на шпинделях, за словами виробника, є найбільшим досягненням в технології свердління з ЧПК Biesse.

Широкий набір інструментів

Для роботи на верстаті можна залучити широкий набір інструментів.  ROVER B FT HD можна обладнати 22- чи 33-місним магазином з фіксованим підлоговим положенням. Також верстат оснащений револьверним магазином на 12 позицій в головці і 12 позицій на каретці Х, який здатний звести до мінімуму час циклу.

Конфігурація з двома ідентичними робочими блоками дає змогу максимально збільшити виробництво елементів.

Технологія T-JET

Запатентована Biesse технологія T-JET – це рішення для видалення стружки та пилу під час фрезерної обробки. Пристрій у поєднанні з віссю С torque ідеально відповідає траєкторіям, забезпечуючи хороше очищення каналів і бокових поверхонь за один захід. Ефекти гарантовані навіть при найвужчих крайках чи при зміні напрямку. У поєднанні з новими всмоктувальними кожухами та віссю С torque T-JET забезпечує рівномірне та точне виконання обробки, пропонуючи такі переваги:

  • менше пилу та стружки на робочій поверхні;
  • оптимальне очищення бокових поверхонь деталей;
  • ефективність витяжки гарантується навіть при високих швидкостях подачі;
  • висока якість обробки.

Rover B FT HD обладнаний також новою ефективною витяжною системою робочих блоків з довготерміновою надійністю, яка призначена для максимального очищення виробу та робочого приміщення.

Витяжна система

Рішення, які спрощують роботу та роблять її ефективнішою

Biesse пропонує все складніші, але водночас зручні у використанні технології, які роблять простішим, ергономічнішим та ефективнішим використання обладнання Biesse

Так, завдяки новій технології Rover B FT HD можна визначити нові, компактніші та продуктивніші схеми розміщення обладнання, що докорінним чином змінює весь виробничий процес.

Єдина станція контролю з подвійним монітором та машиною для друку етикеток дає змогу користувачу в одній точці керування управляти верстатом і друкувати етикетки, необхідні для ідентифікації деталей.

Ще одне рішення – бортовий принтер на рухомій консолі, який підключений безпосередньо до ПК верстата. Завдяки своєму розташуванню він дає змогу мати під рукою все необхідне для маркування.

За матеріалами Biesse

Фото Biesse

Поширити статтю