Незабаром – KIFF 2022

159 Views

2–5 березня 2022 року чекаємо на головну подію меблевої галузі України – Київський Міжнародний Меблевий Форум, KIFF 2022, який традиційно підводить підсумок зусиль української меблевої галузі за поточний рік та задає тренди на майбутній.

Важливий компонент Меблевого форуму – сильна експозиція деревообробного та меблевого обладнання FURNEQUIP 2022 та виробників і постачальників комплектуючих, фурнітури та матеріалів для виробництва меблів MTKT Innovation 2022 – адже без розуміння, що, з чого і на чому виготовляти наступного року, виробники не можуть планувати трендові та продавані колекції – як у творчому, так і в економічному відношенні. Тому навесні в Міжнародному Виставковому Центрі, що в Києві на Лівобережній, збираються «вершки» української меблевої галузі, в тому числі – подивитись на нові верстати, інструменти, технології, фурнітуру, плитні матеріали, крайки, меблеві тканини, механізми, інноваційні покриття, лакофарбову продукцію тощо. Ну і звісно – меблі, світло, декор, текстиль, кухні.

Організатори вже заявили, що цьогоріч у виставці візьмуть участь виробники обладнання ПП МАРКЕТЛІС, FELDER, Станкодніпро, VN WOOD, ПП Ющишин, Атон Сервіс, Станкомплект, МВМ ГРУП Дніпро, Вега Сервіс, КМА, FERWOOD та ін. Генеральний партнер експозиції обладнання – УАДО (Українська Асоціація Деревообробного Обладнання).

Нове слово в технологіях меблевих компонентів скажуть BLUM, Кроноспан, Меблеві технології, Анта, M-FOX, GTV, Kuhteh, Plastics, D-Expert, Exim Textile, Maximum Plus, Fundermax, Будзірка, Мебтекс, Fabiano Style, Транс Стоун, Альфа-мебель, Етера-Пласт та ін.

Плануйте візит на виставку заздалегідь та завчасно бронюйте на сайті організаторів БЕЗКОШТОВНЕ запрошення – http://www.invitation.kiev.ua/.

Поширити статтю