ХХІІ Міжнародна виставка “Деревообробка – 2019”

Tags: 151 Views

Зелена доріжка і червона стрічка, музика та феєрверки, гучні оплески та яскраві промови – таким було відкриттяХХІІ Міжнародної виставки “Деревообробка – 2019”. Про враження від першого дня проведення виставки учасники заходу розповідали на сторінках соцмереж. 

Представник «Астра Конструктор Меблів» і «Астра Розкрій» написав: «Щоб ви розуміли, що таке Львівська галузева виставка «Деревообробка» я скажу так – це концентрована позитивна емоція в чистому дистильованому вигляді від самого початку. З першої хвилини. Оркестр, з виступу якого виставка стартувала, – це просто один з проявів цього. Він дуже нагадав мені наш оркестр Південної військово-морської бази за стилем виконання. Відразу пригадалося все найприємніше у житті. Але основне, безумовно, це – робочі контакти. А вони з першого дня вже багатообіцяючі. Про все згодом. А найближчими днями насолоджуємося містом Лева, його людьми та співпрацею з ними».

Міжнародна виставка «Деревообробка» – майданчик для спілкування та розвитку, місце зустрічі фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Компанії з різних куточків України та світу впродовж років беруть участь у такому заході і називають його важливим кроком для розширення та зміцнення свого місця на ринку. Відвідувачі отримують унікальну можливість водночас побачити широкий асортимент обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку. Це найстаріша в Україні виставка такої тематики. Історія її розвитку розпочалася ще у 1998 році – саме тоді у Львові вперше організували спеціалізовану виставку обладнання та інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості.

Цьогорічна виставка тривала з 14 по 17 травня у Львівському ВЦ «Південний-ЕКСПО». Презентували тут себе і зразки своєї продукції 138 компаній з 10 країн (Польщі, Німеччини, Австрії, Чехії, Словенії, Швеції, Бельгії, Італії та Республіки Білорусь ) та 17 областей України (Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Київської, Хмельницької, Черкаської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Житомирської, Полтавської та Одеської). До виставки готувалися заздалегідь і підібрали цікаві експонати аби вразити відвідувачів новими пропозиціями, найкращими технологічними рішеннями та яскравими презентаціями.

Свої напрацювання, нові продукти та рішення представили постійні учасники виставки і компанії, які вперше взяли участь у заході. Відвідувачі експозицій змогли побачити та оцінити:

 • стрічкопиляльні верстати від чеської компанії «Pilous»;
 • професійний високоякісний дереворізальний інструмент для обробки деревини, запропонований компанією «KVARNSTRANDS» та вітчизняним виробником «ВАТЦО»;
 • сушильні камери і сушарки від компаній «Stela Laxhuber GmbH»;
 • верстати для виробництва меблів від провідних світових брендів, представлених компанією «FerWood Group»;
 • котельне обладнання підприємства з Республіки Білорусь «КОМКОНТ» та вітчизняного виробника ПП «Котлотех»;
 • ексклюзивне обладнання для переробки деревини від ТОВ «Шків»;
 • промислові верстатів з ЧПК (3D-5D) ТМ VECTOR;
 • обладнання для виробництва брикетів та гранул, сушильних комплексів, грануляторів від компанії «Firewood»;
 • широкий асортимент фільтрувальних матеріалів як вітчизняного («Фабрика рукавних фільтрів») так і імпортного виробництва, а також редуктори, мультиплікатори, аксіально-поршневі та шестеренчасті насоси і мотори, теплообмінники (ТОВ «Бондіолі і Павезі Україна»);
 • електропривідну техніку «SEW-EURODRIVE»;
 • ролики та колеса для будь-якого цивільного чи промислового використання (ТОВ «Тенте Україна»);
 • контрольно-вимірювальні прилади від компанії «SIMVOLT»;
 • інформаційні технології для деревообробної промисловості, представлені компанією UAB «Mikron Lt».

Постійні учасники виставки знають, як привернути увагу відвідувачів та збільшити кількість своїх клієнтів. Зокрема, компанія «Skywood» презентувала унікальну розробку – нову лісопиляльну лінію, більш компактну та потужну і з функціями, які виводять виробництво на новий рівень.

Компанія «Doligno» продемонструвала широкий вибір обладнання для обробки як плитного матеріалу, так і масивної деревини. Акцент зроблено на обладнання, яке призначене для невеликих та середніх виробництв. Для обробки масивної деревини представили не тільки класичні рішення (фугувальні, рейсмусові, фрезерні верстати), а й специфічні агрегати, як, наприклад, комбінований, токарний і пазувальний. Також на виставці продемонстрували автоматичне шліфувальне устаткування, яке дає змогу отримати готову поверхню щитового виробу за один прохід. Таке обладнання уможливлює роботу з різними матеріалами і типами поверхонь.

Цікаву продукцію власного виробництва представила компанія «Д ЛАЙТ»:

 • пожежний модуль, що подає воду як із вбудованого резервуара, так і зовнішніх джерел;
 • FORESTER – напівпричіп тракторний із посиленою рамою та вантажопідіймальністю 10 т;
 • трелювальні лебідки TAJFUN для зручного та безпечного транспортування дерев’яних колод, які легко можна агрегатувати з трактором.
 • інноваційний продукт – систему моніторингу Д ЛАЙТ GPS, яка забезпечує ефективний контроль та управління автопарком завдяки автоматизації логістики, супутниковому стеженню, аналізу даних.

Компанія «DEMIX» представила на виставці бренд FDB Machinen та інші новинки з асортименту деревообробного обладнання.

Удосталь було новинок і від компанії «МГРУПП». Серед цікавинок – дискова пила серії LSB, її ресурс на 30% більший ніж у пристроїв інших виробників, дискова пила серії LU5F має удосконалений корпус та новий твердий сплав, а все це забезпечує кращу якість роботи.

Група компаній «Інтекс Плюс» представила дискові, тарні, рамні та стрічкові пили, а також різноманітні види фрез. Серед новинок підприємства – виготовлення різального інструменту для газонокосарок.

Окрім численного устаткування для лісового господарства та деревообробного обладнання, тут можна було знайти меблеву фурнітуру, клеї, лаки, та фарби для захисту деревини, столярні та інші вироби з деревини. Зокрема компанія “Барви Швидкості” представила продукцію двох відомих європейських виробників – фарби та лаки «OECE» (Італія) та абразивні матеріали «MIRKA» (Фінляндія).

TAGGED:
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь