ТОВ «МВМ-Київ» – ми з вами 15 років!

Tags: 135 Views

Цього року компанія ТОВ «МВМ-Київ» відзначає 15 років роботи в сфері постачання обладнання та інструменту для деревообробних та меблевих підприємств України. Діяльність компанії спрямована на розвиток деревообробної галузі України завдяки впровадженню високоефективного та якісного обладнання широкого спектра, наданню інжинірингових та сервісних послуг зі створення деревообробних виробництв і розроблянню концепції модернізації наявних підприємств.

15 років – це той час, коли можна з упевненістю сказати, що успіх ТОВ «МВМ-Київ» багато в чому пояснюється тим, що компанія була заснована професійними інженерами верстатобудівниками, які мали чималий досвід роботи в цій сфері та розуміли важливість, глибину та складність знань і навичок, потрібних для організації ефективного виробничого підприємства. Команда «МВМ-Київ» – це професіонали з багаторічним досвідом у сфері деревообробки, глибокими технічними знаннями та різнобічною підготовкою.

За 15 років послугами «МВМ-Київ» скористалися понад 1 000 організацій, підприємств і приватних осіб не тільки в Україні, а й з інших країн: Грузії, Білорусі, Молдови. За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності підприємств України, який щорічно проводить Союз Національних бізнес-рейтингів, наша компанія вже протягом багатьох років здобуває Золото рейтингу серед підприємств України. Компанія ТОВ «МВМ-Київ» неодноразово була нагороджена почесним дипломом «Лідер Галузі».

На сьогодні основна спеціалізація нашої компанії – це підбір, постачання, монтаж та сервіс обладнання та інструменту для лісопиляння, обробки натуральної деревини, для виготовлення брусу, щита, виробництва шпону та фанери, виготовлення піддонів та переробки відходів, а також камер для сушіння деревини. ТОВ «МВМ-Київ» постійно шукає оптимальне співвідношення цін та якості, співпрацюючи винятково з надійними та відповідальними виробниками обладнання, про яких знає вся Україна. Наша сервісна служба, спеціалісти якої здобули кваліфіковану підготовку на підприємствах наших постачальників, працює по всій території України і готова вам допомогти 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Наше головне досягнення – це  вдячність та довіра клієнтів. Приємно відзначити, що більшість із них звертається до нас знову із побажанням щось придбати або модернізувати, розширити виробництво, збільшити продуктивність чи рівень автоматизації, або ж з побажаннями  перетворити відходи на доходи. Для кожного нашого клієнта ми підбираємо гнучкі рішення, які можна підлаштувати до  будь-яких умов та вимог. Ми зацікавлені в тривалій співпраці, тому наш успіх полягає саме в успіху наших клієнтів!

Основна мета  ТОВ «МВМ-Київ»  – зробити реальний внесок в економічний розвиток України шляхом переозброєння та комплектації найсучаснішим енергоефективним  промисловим обладнанням місцевих деревообробних підприємств, що дасть українським виробникам змогу вийти на якісно новий рівень деревообробки і стати більш конкурентоспроможними на світовому ринку з продукцією гідної експортної якості та гордою позначкою “Зроблено в Україні”.

ТОВ «МВМ-Київ» є ексклюзивним представником компанії «WALTER» (Польща). Нашими постійними партнерами є фірми «MEBOR» (Словенія), «LUKA» (Польща), «BALJER & ZEMBROD» (Німеччина), «STORI MANTEL» (Чехія), «OMC MACHINERY SRL» (Італія), «Carmac» (Італія), «Kesla» (Фінляндія), «PRODECO S.R.L.» (Італія), «TRAK-MET» (Польща), «SALVAMAC» (Польща),  «REIGNMAC» (Китай), «YONGQIANG» (Китай), «FORM» (Туреччина) та інші.

На цьогорічній виставці «Деревообробка» у Львові ми представили актуальні для українського споживача верстати для лісопиляння, які згідно з вимогами нашого ринку виготовлені на замовлення ТОВ «МВМ-Київ» на фірмі «WALTER». Це брусувальний та багатопильний верстати з підвищеною потужністю, що дасть змогу нашим споживачам значно збільшити продуктивність своїх лісопиляльних виробництв, не витрачаючи на це додаткових коштів. Верстати фірми «WALTER» мають найбільший попит на ринку України завдяки майже 30-річному досвіду верстатобудування, високому ступеню якості виготовлення кожного елемента верстата, надійності, продуктивності та доступній ціні, а також кваліфікованому сервісу від ТОВ «МВМ-Київ».

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь