Інструмент «попереду на одне крило»

Усе досконале вже створене природою. І компанія LEUCO вміло цим користується, «підгледівши» чергове вдосконалення інструмента у … сови.

Коли над вами пролітає зграя птахів, ви почуєте це навіть не підводячи голову, але якщо летітиме сова – ні звуку не долине до вашого вуха, вона лише як примара майне, і ви оторопіло зупинитесь, затамувавши подих і гадаючи, що ж це таке було?

Справа полягає в унікальності крила цього птаха, що дає змогу уникати турбулентності поблизу задньої частини крила, яке й є основною причиною шуму крил при польоті. Завдяки цьому сова полює майже безшумно, і жертва не здогадується про появу хижака, поки не опиняється в його кігтях.

Обробляйте безшумно

Як і при помаху крил птахів, при обертанні перед різальними гранями фрез і по поверхні їх корпусу утворюється турбулентність. В цих місцях формується найсильніший та неконтрольований потік повітря. На неробочому ходу і безпосередньо під час обробки матеріалів ці потоки повітря створюють шум, негативний для робочого середовища.

Побачивши, які переваги має сова завдяки своїм крилам, компанія LEUCO не полишала спроб створити щось подібне у новому поколінні власних фрез. Нова концепція отримала однойменну назву і дала змогу забезпечити більшу аеродинамічність інструментів і зменшити шум під час роботи.

Досвідчені інженери провадили інтенсивні дослідження і таки знайшли модель геометрії поверхні фрез LEUCO airFace, яка дала змогу максимально вдосконалити поверхню їх корпусу. Завдяки цьому потік повітря, який утворюється навколо різця з полікристалічного алмаза, скеровується спеціальними каналами і, таким чином, турбулентність зменшується. Зазубрені кінці фрез пом’якшують потоки повітря і розсіюють шум. Результат: майже цілковите усунення шуму без шкоди для аеродинаміки.

На неробочому ходу та під час обробки потоки повітря утворюють шум, який негативно позначається на робочому середовищі біля машини

Інновація: Уважно погляньте на внутрішню будову ‒ нова структура покриття корпусу створює ефект «крила сови», спрямовує повітря каналами і зменшує шум

Різальні грані тримають себе самі

Також під слоганом «на одне крило попереду» команда компанії LEUCO створила абсолютно нову систему поверхні інструменту. Вперше пристрої не матимуть виступного корпусу для підтримання різальної грані, – вона триматиме себе абсолютно самостійно. Для досягнення такого ефекту інженери компанії LEUCO змінили посадкове місце різальних пластин. Тепер замість заглибин різці підтримують міцні карбідовольфрамові пластинки. Така інновація забезпечує вищу стабільність різальних граней, оскільки вони самостійно себе тримають.

Досі таку систему ніколи не використовували в деревообробці, тож сміливо можна стверджувати, що це – нова епоха в еволюції фугувальних фрез.

Найтихіші фрези

LEUCO представляє найтихіші фрези з усіх подібних інструментів зі сталевим корпусом. Нова LEUCO DIAMAX airFace на неробочому ходу зменшує шум до 1 дБ. Її «старший брат» LEUCO DIAREX airFace досягає зниження шуму до 2 дБ на неробочому ходу порівняно з і так вже тихою роботою попередньої моделі.

Аеродинамічна поверхня

Щоб уникнути можливої шкоди від балансувальних отворів на поверхні airFace, LEUCO вирішила виготовити корпус з різьбою для балансувальних гвинтів. В майбутньому такі гвинти будуть використовувати для налаштування високоточної концентричності допустимого відхилення інструменту.

Найкраще виконання

Новий LEUCO DIAREX airFace додатково оснастять більшим осьовим кутом. Таким чином інструмент набуде ширшого спектра використання і стане придатним для обробки нових матеріалів, наприклад, панелей, на яких не залишається відбитків пальців. DIAMAX та DIAREX збережуть свої зони загострення: 1,5 мм для LEUCO DIAMAX airFace та 3,0 для LEUCO DIAREX airFace. Обидва цих інструменти мають ідеальні технічні характеристики для вимогливих майстрів та високих потреб промисловості.

Льойко-Україна

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь