Із монтажем фурнітури справляється верстат

Tags: 188 Views

Повністю автоматичний універсальний монтаж фурнітури міжкімнатних дверей – такою була потреба виробника дверей із німецького регіону Мюнстерланд.

Це завдання реалізувала верстатобудівна компанія Kraft Maschinenbau створивши монтажну станцію підвищеної гнучкості.

В існуючу лінію монтажу фурнітури потрібно було інтегрувати станцію для монтажу завіс і замків. Обмеженість простору диктувала розташування монтажної станції під порталом для формування штабелів. Це розташування вимагало максимально плоскої конструкції станції.

Двері позиціонують на станції за допомогою транспортуючого вузла й пересувної огорожі на передній стороні агрегату. Після вирівнювання за допомогою системи регулювання ширини дверна заготовка затискається та утримується в монтажному положенні вакуумними елементами, які розташовані під транспортуючим вузлом. Через необхідність спрощення конструкції під порталом неможливо було використовувати верхні притискні ролики або затискні пристрої в цьому положенні.

Монтаж фурнітури здійснюють два роботи з відповідними монтуючими функціями. Різні замки роботи автоматично беруть з магазинів і вставляються їх в існуючі вифрезерувані канавки.

Завіси також беруть з магазинів у правильному положенні й автоматично монтують в двері. Магазин завіс складається з декількох магазинів, які розташовані поруч.

Ручне заповнення магазинів замків та завіс можливе ззовні без зупинки верстата.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь