Чашкові отвори без виривів навіть скраю – це реально

Асортимент сучасних меблевих стяжок дуже великий, але значну їхню частину об’єднує одна спільна риса – необхідність формування чашкового отвору. Усе б нічого, якби не потреба в деяких випадках формувати ці отвори на краю заготовки, коли частина отвору, так би мовити, виходить за межі заготовки. 

Саме у таких випадках, коли є «вільна» частина фрези, на крайці заготовки утворюються вириви та відколи, які негативно позначаються на естетичному вигляді меблевого виробу. Тому доводиться їх замащувати спеціальними реставраційними засобами, а це − додаткова операція. Зрозуміло, що при цьому продуктивність виробництва знижується, а собівартість продукції зростає. Тож значно краще і ефективніше формувати чашкові отвори без відколів та виривів. Факторів, які спричиняють ці недоліки, багато, але головна роль у цьому «блокбастері» належить дереворізальному інструментові, а саме фрезі для формування чашкових отворів. Тож якісна і правильно загострена фреза – це вже 90% успіху у боротьбі з відколами.

Нова фреза Leuco HW Light якраз і належить до тих якісних інструментів, що спроможні формувати чашкові отвори без виривів на краях у твердій деревині та деревопохідних матеріалах. Цю фрезу із твердого металу можна застосовувати на свердлильному обладнанні з ЧПК, свердлильно-присадних верстатах та дрилях.Caska_3.jpg© Фреза Leuco HW LightУ конструкції фрези застосовані розумні технології, наприклад надзвичайно зносостійкий твердий метал конусоподібної втулки, спеціально геометрія різців, велика пазуха для ефективного видалення стружки із зони різання і короткий та ефективний центрик висотою менше 1 мм. Завдяки застосуванню усіх цих технологій фреза не лише має тривалий термін експлуатації, а й зумовлює малий тиск різання на матеріал.

Ці особливості дають змогу застосовувати фрезу Leuco HW Light для формування чашкових отворів, які розташовані дуже близько до нижнього шару заготовки без ризику просвердлювання дірки центриком.

До складської програми Leuco HW Light належать фрези, для формування чашкових отворів діаметром від 15 до 35 мм з максимальною глибиною свердління від 57,5 до 70 мм. Наявні фрези як правого, так і лівого виконання.

Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь