Мікросвердло та адаптер для акустичних панелей

Tags: 143 Views

Ринок звукопоглинальних деревних матеріалів помітно зростає, тож щоб не програти конкурентну боротьбу за споживача, потрібно нарощувати обсяги їх виробництва. 

Стандартною моделлю виробництва акустичних панелей є свердління отворів діаметром 1 мм за сіткою із кроком 3 мм, що не таке вже й просте завдання.

Фахівці компанії Leuco створили свердлильні адаптери спеціально для цієї технологічної операції. З відрегульованою довжиною гвинта та хвостовиком діаметром 10 мм вони поповнили стандартний асортимент. Адаптер має найпопулярнішу довжину 70 мм (разом зі свердлом) і дає змогу досягти обертання свердла діаметром лише 1 мм з високою концентричною точністю.

Тепер серед пристроїв для виготовлення акустичних панелей є мікросвердло VHW діаметром 1 мм як правобічного, так і лівобічного обертання.

На відміну від часто застосовуваних багаторазових свердел, пропоноване компанією Leuco мікросвердло має інший кут загострення та спіральну систему стабілізації різання і мінімального відхилення, що забезпечує кращу якість свердління та довший термін експлуатації.

Стандартні розміри цього витонченого мікросвердла такі:

  • діаметр 1 мм;
  • довжина 8,5 мм;
  • загальна довжина 38 мм;
  • діаметр хвостовика 3,175 мм.
Льойко-Україна
Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь