JOCHEN SCHMÜSER перейшла на пилки DP з покриттям від LEUCO

LEUCO відтепер пропонує алмазні дискові пили зі спеціальним захисним покриттям для розкрою, що гарантує різцям значно довше «життя».

Ця інформація цікава усім, хто працює з панелями на деревинній основі: невкритими, вкритими або волокнистими.. Jochen SCMÜSER, що у Голленштедті, вважає це покриття неперевершеним навіть при роботі з HPL.

«Ми використовуємо ці пили впродовж останніх трьох років. Вони працюють на 50 відсотків довше, ніж інші аналогічні алмазні пили. Пили також забезпечують надзвичайно хорошу якість різу», – відзначив керівник виробництва Jochen SCMÜSER Клаус Мюллер. Приміром, компанія ріже HPL на трьох горизонтальних розкрійних центрах до точних розмірів для гуртової торгівлі. Сфери застосування стійких до зовнішніх впливів конструкцій: облицювання фасадів, приватних балконів та виготовлення стільниць. Розрізання HPL матеріалів – доволі складне завдання. Переваги пил з покриттям забезпечують можливість обробляти ламіновані або волокнисті панелі. LEUCO створила лінійку дискових пил з покриттям, що охоплює усі сфери.

Багато переваг

Усі користувачі можуть отримати багато переваг від алмазних дискових пил з покриттям, до яких відносять: надзвичайно довгий термін експлуатації різців, високу фінішну якість різання та безшумну роботу. Захисне покриття на алмазі істотно збільшує тривалий термін експлуатації пил та покращує їхню продуктивність на лінійний метр ще на 50 відсотків. Різ пили з покриттям – чистий та не гофрований. Пила працює дуже плавно, а користувачі постійно відчувають переваги більшої потужності та якості різання, і ці переваги зберігаються протягом усього терміну експлуатації інструменту.

Відсутність налипання

Кожен, хто працює з HPL, отримує ще одну перевагу: шар покриття інструменту запобігає можливому налипанню смоли. За умови різання іншими пилами смола у панелях HPL може розплавлятися і налипати, що призводить до необхідності частої зміни інструменту. Окрім того, пилу потрібно відправляти на чистку або повторне заточування. Спеціалісти компанії Jochen SCHMÜSER знайшли розв’язання цієї проблеми: «Раніше ми використовували твердосплавні та алмазні пили. Але ми стикнулися із налипанням смоли на пилу, що спричиняло дроблення. Відтак ми прагнули дуже гарної якості, тому почали шукати щось краще. Завдяки пилам з покриттям ми отримали те, що нам було потрібно», – пояснює Клаус Мюллер.

Приємна тиша під час експлуатації

Усі ці пили з покриттям мають ще одну перевагу: вони тихо працюють. Цього вдалося досягти завдяки лазерним орнаментам, розташованим у спеціальній послідовності, які забезпечують зниження вібрації. Окрім того, ці орнаменти мають спеціальне наповнення, яке також впливає на зниження вібрації на корпусі пили. Jochen SCHMÜSER використовує пили діаметром 350 мм. «Нині на виробництві значно тихіше ніж було раніше», – відзначає Клаус Мюллер. Оператор, який щодня працює за верстатом, також у виграші від цього. Jochen SCHMÜSER справді цінує ці численні переваги і настільки переконана в якості, що використовує лише пили DP з покриттям для обробки HPL.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь