Клієнти покладаються на ефективність і мінімальний сервіс

Під час цьогорічної виставки DREMA на стенді компанії AMIX відвідувачі могли побачити повністю автоматизований комплекс зі стрічковою пилорамою та конвеєром. Пйотр Вєчорек (Piotr Wieczorek), працівник компанії AMIX, розповів нам також про новий горбильний верстат та напівавтоматичний різак для колоди.

Тільки один працівник для обслуговування

 – На стенді виставки DREMA ми представили стрічкову пилораму з конвеєром, – розповідає Пйотр Вєчорек. – Це повністю автоматичний комплекс, який для роботи потребує тільки одного працівника. Обладнання забезпечує більшу продуктивність різання та позитивно впливає на ефективність роботи.

 Постійне удосконалення обладнання

– Ми постійно аналізуємо відгуки й думки наших клієнтів та модифікуємо пристрої відповідно до їхніх потреб та вимог. Постійно намагаємося удосконалювати наші машини, – додає Пйотр Вєчорек.

 Нові циркулярні пилки

– Коли йдеться про нове обладнання серед наших пропозицій, то це циркулярні пилки OF 300 i OFD 300, – розповідає Пйотр Вєчорек. – Ці пристрої, зокрема, призначені для виробників піддонів. Вони дають змогу оптимізувати роботу, отримати більше елементів з одного шматка деревини та є альтернативою стрічковим машинам для різання дошки для піддонів. Що стосується циркулярних пилок, то тут маємо справу з набагато вищою якістю готової дошки та й загалом кінцевого продукту – піддона. Ці пристрої дуже популярні, оскільки вимоги замовників піддонів також зростають.

 Нова версія різака

– Різак для колоди, який ми пропонували дотепер, потребував роботи оператора, і запропонований зазвичай – у напівавтоматичній версії, – пояснює Пйотр Вєчорек. – Одним словом, можна стверджувати, що пристрій працює сам. Ми встановлюємо довжину роликів, яку хочемо отримати, і вона виконує роботу сама, без оператора. Завдяки цьому ми можемо забрати одного працівника з виробничого процесу. Ця потреба також надійшла від клієнтів. І це пов’язано з наявним ринком праці та недостатньою кількістю операторів. Ми вже встановили кілька різаків цього типу, і задоволення клієнтів – найкраще підтвердження того, що це хороша модернізація. Пропонуємо напівавтоматичні різаки для деревини довжиною 2,5м, а також колод довжиною 5м і 7м.

Клієнти цінують співпрацю

– Клієнти оцінюють якість наших машин і відзначають привабливу ціну у їхній категорії, – запевняє Пйотр Вєчорек. – Якість наших пристроїв не відрізняється від аналогів конкурентів. Пристрої добре працюють і відповідають очікуванням замовників. Вони не є якимись аварійними, однак, якщо є проблема, ми реагуємо дуже швидко. І це також перевага. У компанії є сервісні працівники, які у разі будь-якої потреби їдуть до замовника та вирішують проблему.

 З каталогу або на замовлення

– Більшість обладнання, яке ми пропонуємо, – з каталогів та із різними параметрами конфігурації, – пояснює Пйотр Вєчорек. – Звичайно, буває, що проекти підбираємо строго на замовлення. Однак наша пропозиція є настільки широкою, що більшість клієнтів із задоволенням обирають стандартне обладнання.

Щоразу більше ліній

– Останнім часом клієнти все більше цікавляться не лише окремими пристроями, а й цілими лініями. Вони роблять ставки на автоматизацію та меншу кількість операторів. Це впливає на пришвидшення та полегшення роботи. Ефективність все ще залишається на першому місці – це стосується як нових, так і модернізованих машин, – пояснює Пйотр Вєчорек.

 Для малих і великих компаній

– Наші технології можуть працювати на багатьох виробництвах – малих, які переробляють кілька десятків метрів сировини щодня, і також великих, які переробляють двісті метрів сировини, –підсумовує Пйотр Вєчорек.

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь